SON DAKİKA
Hava Durumu

Yeni bir yıl

Yazının Giriş Tarihi: 31.12.2022 09:55
Yazının Güncellenme Tarihi: 31.12.2022 09:55

Yeni yıl geldi çattı artık. Herkesin yeni yıldan bi beklentisi vardır illaki. Sizlerin bu yıldan beklentiniz nedir? Benim huzur, mutluluk ve güzel bir yaşam sürmek.  Daha barışçıl daha düzgün bir dünya, insanların birbirini anlayacağı bir yıl olması. Geçtiğimiz son 3 yıl oldukça zor ve hüzünlü geçti diyebilirim. Yeni yılda bunların ötesinde bambaşka mutluluklar edinmeyi istiyorum.

Her yeni yıl öncesi hayatımızda önemli değişiklikler yapmak için kararlar alıyoruz; kilo vermek, sigarayı bırakmak, spora başlamak… aşam kalitemizi arttırmak, daha mutlu olmak istiyoruz. Birçok insana sorsak gelecek yıllar için umutları yok diyebilecek kadar az. Hayat insanları özellikle 2022 yılında çok yordu. İnsanlar perişan oldu umutları kırıldı, çok fazla üzüldüler. Bunların geçip gitmesini istemekte en doğal hakları.  Yeni yıla daha umutlu gireceğimizi düşünmüyorum. Umarım Türkiye için her şey daha iyi olur, bazı şeyler değişir, daha güzel bir düzen içinde yaşamaya başlarız.

Çalışmadan, emek koymadan, uğrunda alın teri dökmeden, öyle sadece isteyip, bekleyerek değil, Farkında olarak ve bir hedef, strateji belirleyerek ve çok çalışarak güzelleşir dünya. Herkes için emeklerinin karşılığını aldığı, huzurlu bir yıl diliyorum. Yaşamımızda unutulmaz güzel anıların oluşacağı bir yıl olması dileğiyle.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.