SON DAKİKA
Hava Durumu

Hayallerinizi ertelemeyin..(15.11.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 15.11.2021 09:14

Hepimizin ileriye dönük hayalleri vardır. Kimisi hayallerini gerçekleştirmek için çok cesurdur kimisi hayallerinin peşinden gidemeyecek kadar korkak. Hayatta her zaman şunu yapmayı çok istiyorum dediğimiz anlar olmuştur. Peki gerçekten hayallerimizin peşinden koşabildik mi ? İstediğimiz dilediğimiz hayatı yaşayabildik mi ..

Bazı insanlar hayallerine ve planlarına çok farklı açıdan bakarlar. Kimisi maddi anlamda kendini hazır hissedemediği için hayallerinin peşinden koşamaz, kimisi de  duygularının önüne geçemediği için hayallerinin peşinden koşamaz ..

Hayata misafir olarak gelen biz insanoğlu zamanı kullanmayı bilmiyoruz belki de.. Aslında bir çoğumuzun hatası burada başlıyor.. Ertelemek ..hayallerinizi ertelemeyin.. Şuan doğru zaman değil diye düşünebilirsiniz peki ya ne zaman doğru zaman olacak ..  Zamanın hızla akıp geçtiği şu dünyada hayallerinizi ve ideallerinizi asla ertelemeyin.. Yaslanın arkanıza ve ne yapacağınıza sakin bir kafayla karar verin.. Unutmayın yarın her şey için çok geç olabilir..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.