SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Dostluklar ve Arkadaşlıklar (22.09.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 22.09.2021 10:08

Geçtiğimiz ay sonu Resmî Gazete’de vali yardımcıları ve kaymakamların tayinlerini içeren mülki idare amirleri kararnamesi yayımlandı.

Kararnamede, Sivas Basın İlan Kurumu Müdürü iken görüştüğümüz, dönemin Zara Kaymakamı olan Adıyaman Vali Yardımcısı Yunus Kızılgüneş, Çanakkale Ezine Kaymakamı olarak atandı. Sayın kaymakamımı telefonla arayarak hayırlı olsun dileklerimi ilettim. Ezine’de göreve başladıktan sonra da gidip ziyaret edeceğim.

Buradan nereye geleceğim..

Dostluklar ve arkadaşlıklar her zaman çok önemli. Bu nedenle iyi dostluklar ve arkadaşlıklar edinmeliyiz.

Beş yıl önce 2016 yılında göreve başladığım ve üç yıl kaldığım Sivas’ta ve emeklilik öncesi iki yıl görev yaptığım Tekirdağ’da önem verdiğim konuların en başında hep dostluklar ve arkadaşlıklar geldi.

Öyle ki, çekinerek gittiğim Sivas’tan da, yarı memleketim olan Trakya’daki görevimden de gözyaşları arasında ayrıldık. Allah herkese böyle dostluklar ve arkadaşlıklar nasip etsin.

Bu yazı vesilesiyle hem Sivas’ta, hem Tekirdağ’da ve bağlı illerim olan Edirne ile Kırklareli’nde bizlere yarenlik eden, kapılarını açan ve daima unutmayacağımız arkadaşlıklarını ortaya koyan dostlara, gazeteci kardeş ve ağabeyler ile kurum müdürlerine şükranlarımı sunuyorum.

Bizim de her zaman onlara kapımız açık. Her daim unutulmayacak ve anılarımızda yer alacaklardır.