SON DAKİKA
Hava Durumu

Yeniden Doğuş (05.02.2022)

Yazının Giriş Tarihi: 05.02.2022 09:49

 İnsanlar için yenilikler, yeniden bir işe başlayış her zaman farklılık getirir..

Maratonluk hayatımızda sabit kalan ve uzun sürn bir süreçtir. Maratonluk insan psikolojisini ve düşünceleri olumsuz yönde etkilemektedir.

Maratonluktan kurtulup yeniden doğuşu yakalamalı insanoğlu..

Yeniden doğuş, insana verilecek en önemli etkilerden biridir. Kendi elimizde olan hayatımızı tekrardan şekillendirmemiz için bize sunulan bir fırsattır aslında..

Hayatımızı düzen koymak yada hayatımızı şekillendirmek bizim elimizde.. Kimse bize hayat sunup al bu senin hayatın ve yaşa demez. Belki de bu tarz hayatlara şahit olmuşsunuzdur etrafınızda imkanlar bolca sunulmuştur insanların önüne ve al bu senin yaşantın denip bırakılmıştır.. İstedikleri kadar kerelu bir hayat düzenine başlasın insanlar yine de yenilecek olan onlardır. Hayata 1-0 yenik başlarlar aslında. Ama kendi iradesiyle ve azmiyle hayatını oluşturan insanlar hep güçlüdür. Hayatta kalma mücadelesi, hayatını şekillendirme amacı olan insanlar her kendi başlarına tabiri caizse tırnakları ile kazıya kazıya gelmişlerdir bunca yıl..

Yeniden doğmak aslında sizin psikolojinizin ihtiyacı olan bir durumdur. Kendini tanıma, kendini keşfetme, kendinin farkına varma aslında içimizdeki ruhumuza iyi gelen yönlerdir.

Hayatınızda yeniden doğuş için ihtiyacınız olan tek şey kendinizi fark etmeniz olacaktır..

Yeniden doğuş adı altında kensinizi bulabilirsiniz..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.