SON DAKİKA
Hava Durumu

Umudu olmalı insanın.. (27.11.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 27.11.2021 10:24

Hepimizin özellikle Türkiye’nin ekonomik sıkıntısı üzerine umudu olmalı.. Hayatta her zaman istediğimiz gibi yürümez işlerimiz. Umudumuzu kaybettiğimiz an yenik düşeriz hayata. İnsanın içinde her zaman hayata karşı umudu olmalı. Umutsuzluk insanı yorar. Sizin idealleriniz planlarınız için hayatınızda her zaman umudunuz olsun. Özellikle son dönemlerde genç kesimin yaşadığı umutsuzluk gözler önünde. İdealleri ve hayalleri için bile umudu kalmayan genç kitle gözlemliyorum etrafta.

 

Umudunuzu kaybetmek hayat ile verdiğiniz savaşta kaybetmek demektir. Umudunuz her zaman var olsun. Sabır, umut ve gayret ile başaramayacağımız hiçbir şey yok .. Yeter ki hayalleriniz ve idealleriniz için umutlu olun..

 

Ekonomik açıdan Ülkemizde yaşadığımı sıkıntıda elbette ki geçecektir. Umutsuzluğa kapılmayalım. Hayatımız boyunca her zaman inişli çıkışlı hayat şartları ile karşılaştık. Her zaman kazanan olmadık belki ama hiçbir zamanda kaybettiğimizi inkar etmedik. Hayat boyunca sürekli savaş vereceğiz. O yüzden umudumuzu canlı tutmalıyız. 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.