SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

İnsan ne için yaşar? (03.01.2022)

Yazının Giriş Tarihi: 03.01.2022 08:59

Ne için yaşarız..

Nefes almak için mi yoksa sevdiklerimizle olabilmek için mi ? Herkese göre değişen bir kavram bence ne içi yaşadığımız .. herkesin hayatta kendine göre sebepleri ve nedenleri vardır.. İnsanlar idealleri için yaşam kalitelerini ve yaşam düzenlerini belirlerler .. Bazı insanlar için önce sevdikleri gelir bazı insanlar içinde önce kendileri.. İnsanlar kendilerini sorgulamalılar, kendilerini keşfetmeliler ..

Hayatta en çok ne sizi mutlu eder ? ve siz bu hayatta ne bekliyorsunuz aslında bu iki kavram sizi gerçekliğe götürebilir ..

İnsanoğlu bazen ne istediğini bilmez ne istediğini yada ne istemediğini ..

Bazen hayatımızın durgun dönemlerinde hepimiz denk geliriz bu duruma .. Ne istediğimizi bilemeyiz aslında ruhsal karmaşalar, düşünceler sarar bizi ..

Ama yine de oturup düşünsekte ne istediğimize karar veremeyiz.. Çünkü duygularımız bazı konularda ağır basabilir ..  Duygularımız bazen düşüncelerimize yön verebiliyor ama her zaman duygularımız ile hareket etmek bazen kötü sonuçlar doğurabilir..

Ne için yaşadığımız zaman zaman kendimize sorarız da bir yol bulamayız aslında ..  Herkesin yaşamak için bir nedeni var kendi dünyasında..

Ama şuna o kadar eminim ki her şeyin bir nedeni var ..  Bir olay yaşıyorsanız muhakkak bir nedeni vardır yada en küçüğü hayatınıza yeni insan dahil oluyorsa , yeni bir insanlar tanışıyorsanız bunun muhakkak bir nedeni vardır ..