SON DAKİKA
Hava Durumu

Her şey kendi içinde.. (11.01.2022)

Yazının Giriş Tarihi: 11.01.2022 09:21

Özellikle son zamanlarda gözlemlediğim kadarıyla şunu söylemeliyim ki dertlerimizi, sorunlarımızı çözmek içim hep dış noktalara odaklanıyoruz.

Aslında derdinde, sorunlarında çözümleri tam içimizde..

Şöyle bir arkaya yaslanıp düşünmüyorsak bazı şeyleri..

Sorunlarımızı önümüze koyup yüzleşmiyorsak eğer .. Çok şey kaybediyoruz demektir..

Biz ne kadar izin verirsek o kadar sorunlar olur hayatımızda.. İnişli çıkışlı dönemlerden geçeriz ..

Zor zamanlarda geçeriz..

Peki bunları çözmek için illa dışarda mı aramak lazım.. Yada evinizde iseniz çocuğunuza söylenerek mi acısını çıkarmak lazım.. Ve yahut arkadaşlarınızdan, sevdiklerinizden.. Bazı insanlar sevdikleri ile çözüm bulmak yerine daha çok stres olup sevdiklerini kırabiliyorlar ..

Halbuki birlik olunursa, zor zamanlar atlatılır. Yada birbirimize inanırsak çözüm bulabiliriz. Çözüm bulmanın peşine düşüp dışarıda arayacağınıza sevdiklerinizle, çevrenizle birlik olarak çözümlemelisiniz.  Birlik ve beraberliğin olduğu bir hayatınız varsa eğer şanslısınız çünkü ailenizin bu denli birlik olması size güç verir.. Daha farklı da olabilirdi sorunlar karşısında sürekli sizi suçlayan bir eş yada size hiçbir zaman size karşı inancı olmayan bir insan olduğunu düşünsenize ? ne kadar zor bir durum değil mi ?

 O yüzden siz bazı şeylerin farkına varın.. Varın ki geç olmasın.. Siz sorunlarınızı paylaşın her zaman birlik olun.. İnanın ki her şey daha güzel olacak..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.