SON DAKİKA
Hava Durumu

Alışkanlıklarımız .. (04.01.2022)

Yazının Giriş Tarihi: 04.01.2022 09:04

Bir çoğumuz hayatındaki alışkanlıkları değiştirmekte zorlanabilir… Yeniliğe kapalı olmak aynı zamanda alışkanlıklarımızdan vazgeçemediğimizin bir göstergesidir aslında. Hayatta ne olursa olsun bazı kesimlerde alışkannlıkların dışına çıkamama hastalığı vardır..

Örneğin her zaman aynı yemekleri yapmak ve yemek aslında alışkanlık gösterisidir ancak yeniliğe açık olsanız mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.

Özellikle bu lüks mekanlarsa soslu yemekler yada hayalini ile edemeyeceğiniz lezzetlerin bir araya gelmesi ve buna sizin olmaz gözü ile bakmanız aslında yeniliğe açık olmamanızı gösteriyor. Aslında insanoğlu çağ gereği her zaman yeniliğe açık olmalı.

Teknoloji ile gelişen bir çağ var karşımızda..

Aslında bizlerde yeniliğe açık olmalıyız.

Evet belli bir kesim bu konuda zorlanacaktır elbette ki ..

Bazı insanlar faturalarını ödeme noktasına gidip ödemeyi tercih ederler, aldıkları makbuz onlara belki de güven veriri .. Ama bazı kesimde online ödeyerek bu konuda ki zamanı daha verimli kullanır..

Aslında hayatta gerçekten alışkanlıkları değiştirmekten mi korkuyoruz ? yoksa yeniliğe açık olmaktan mı ? burayı anlamak gerekir bene. Aslında ikisi de aynı nokta ..  Yeniliğe açık olmak aslında size daha fazla zaman kazandıracak ve daha kolay yolla halledebileceksiniz ..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.