SON DAKİKA
Hava Durumu

‘’Gün aydın’’

Yazının Giriş Tarihi: 08.12.2018 09:30

Değişiyoruz, gelişiyoruz ve dijital çağa ayak uyduramayan geriye gider, sistemden düşer diyoruz. Farkındasınızdır, çoğumuz özellikle de genç nesil ekran bağımlısı oldu çıktı. Bağımlılıklarla, uyuşturucuyla nasıl baş edeceğimizin toplantılarını yaparken bunu da atlamamamız gerekiyor. Çağımızın hastalığı işte tek kalemde olduk birer ekran bağımlısı. Ekranlar üzerinden seçim kampanyaları yapılacak artık. Siyasiler ve danışmanları çok uyanıklar. Hastalığımızın farkındalar. Bekleyip göreceğiz ne kaldı ki seçimlere.

Siyasete girmişken konu, başkan Gökhan sloganımız ‘’Derman’’ dedi ve startı düzenlediği basın toplantısıyla verdi dün sabah. Ön seçimle alakalı başlayan açıklama başkanlığı dönemindeki icraatlarına kadar sürdü. Çanakkale için yapılanlar var evet ama anlatılan kadarsa yeterli değil az gerçekten vardığım sonuç bu.

Seçim uzak yakın diyemeyiz, modern bir seçim ufukta göründü. Görüntü kirliliği olmayacak. Ses kirliliği olmayacak. İki başkan adayımız belli oldu, diğer adaylarda bugün yarın açıklanacak merakla beklemedeyiz. Derman için varım diyen Ülgür Gökhan ile merhem olmaya gelen Ayhan Gider ile barış içinde, projelerin yarışacağı bir seçim olacağını umuyorum. İki başkan adayımıza da başarılar diliyorum.

Ayrıca Ülgür başkanın şu zamanda kendi derdinin yanında, yerel basının derdiyle de dertlenmiş olması bizler adına mutluluk verici oldu. Ulusal bir televizyon kanalının yerel basına destek için başlattığı kampanya duyarlı davranarak tüm yerel yayınlardan abonelik alınacağını müjdeledi. Ağanın eli tutulmaz derim, birkaç yerel mecrada standart olarak yayınlanan belediye ilanlarını tüm mecralarda görebiliriz belki yakında.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.