SON DAKİKA
Hava Durumu

‘’Alo Alo’’

Yazının Giriş Tarihi: 08.12.2018 10:25

Palamut’a da doydunuz bu sene maşallah…

Güzel memleketimin güzel insanları, gerçekten yurdumun her köşesindeyiz. İşadamı, memur, esnaf, işçi tabi ki kalemi güçlü gazetecilerde varmış aralarında. Vatanına milletine memleketine hizmet aşkıyla geçen ömürleriyle Çanakkale özlemi ortak söylemleri olmuş gözlemlediğim kadarıyla. Memleketimin insanı başkadır benim biliniz.

Değeri büyüğümüz Çanakkaleli Bülent Zarif Posta Gazetesi Ege bölge sorumlusuydu ayrılma kararı almış. Hakkında hayırlısı neyse o olsun diyelim. Mesleğinde örnek, başarılı, saygın, basın camiasında sözü geçen, sevilen ve babacan kişiliğiyle tanırım kendisini. 1952 yılı Çanakkale doğumlu olan, 1975 yılında Günaydınla gazeteciliğe başlayan, 1976 da Hürriyet, 1977 Milliyet Ege bölge sorumluluğu ve ardından da Posta Ege bölge sorumlusu olan Çanakkaleli gazetecidir. Almancayı, Fransızcayı su gibi biliyor ve biraz detay verim iyide dans ediyordu.

43 yıllık gazetecilik mesleğini Postada sonlandıran Bülent Zarif, ulusal gazetelerde Çanakkale eki projelerini bana önerdiğinde çok mutlu olmuştum. Katkı ve destek vererek gerçekleşmesini de sağladı sağolsun. Posta Çanakkale ye devam ediyoruz, teşekkürler değerli büyüğüm gönlünce olsun her şey.

Ayrıca Demirören medyadaki basılı yayınlar için Ege bölgeden sorumlu kişi Hürriyetten tanıdığımız gazeteci Banu Şen hanım oldu. Başarılar diliyoruz.

Çanakkale için güzel projelerimiz olacak. İnşallah sağlıcakla kalın.

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.