SON DAKİKA
Hava Durumu

YENİ YÜZÜMÜZLE…

Yazının Giriş Tarihi: 22.10.2020 10:22

Çanakkale’de 21.07.2005 yılında yayın hayatına başlayan gazetemiz Kaleninsesi Gazetesi, artık ulusal boyutta çıkacak. İlkeli, güvenilir, tarafsız haber anlayışıyla çalışmalarını devam ettiren gazetemizi, yeni yüzüyle ulusal boyutta okuyucularıyla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Çanakkale ve Türkiye’de yaşanan tüm önemli gelişmelerin detaylı bir şekilde işleneceği Kaleninsesi Gazetesi olarak gelecekte önemli çalışmalara ve başarılara imza atmak amacıyla, her geçen gün değişimlerin yaşandığı süreçte bizde gazetemizi yeniledik. Çanakkalelilere ulusal boyuttaki yeni imajımız ile İlkeli, güvenilir, tarafsız haber anlayışıyla hizmet edeceğiz.

Gelişmiş tüm iletişim imkanlarını kullanarak, bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğimiz Kaleninsesi Gazetesi olarak 21 Ekim 2020 tarihinde ulusal boyuttaki ilk sayımızı okuyucularımızın beğenisine sunduk. Haber ve yayıncılık ilkelerine sadık kalarak 21.07.2005 yılından bu yana yayın hayatına devam eden gazetemiz, bundan sonra da günümüz koşullarına ve her geçen gün yenilenen, değişen teknolojiye de ayak uyduracak.

Çanakkale’de Kaleninsesi Gazetesi başta olmak üzere Ezine Pusula, Yenice İda, Kepez Onsekiz Mart ve Yaşam Gazetesi olarak ilkeli, güvenilir, tarafsız haber anlayışıyla yayın hayatımızı sürdüreceğiz.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.