SON DAKİKA
Hava Durumu

GÜCÜMÜZÜN FARKINDAYIZ (06.09.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 06.09.2021 09:53

Çanakkale’de yayın hayatına haftanın her günü devam eden Kaleninsesi Gazetesi olarak basın sektöründe çıtayı her geçen gün yükselterek yolumuza devam ediyoruz. İlkeli ve doğru haber anlayışıyla yayın hayatını sürdüren Kaleninsesi Gazetesi, gücünü halktan alıyor. Bu anlayış doğrultusunda gazetemiz, Çanakkale merkezin yanı sıra ilçelerine kadar ulaşıyor.

Çanakkale’de 21.07.2005 yılında yayın hayatına başlayan gazetemiz Kaleninsesi Gazetesi, ulusal boyutta çıkarak halkımızın ayağına kadar getiriliyor. Yeni yüzü, baskı kalitesi, dikkat çekici tasarımları ve içeriğiyle beğenilen Kaleninsesi Gazetesi, ulusal boyutta her gün okuyucularıyla buluşuyor. Çanakkale ve Türkiye’de yaşanan tüm önemli gelişmelerin detaylı bir şekilde işlendiği ve özel haberleriyle de dikkat çeken ve kentin nabzını tutan Kaleninsesi Gazetesi olarak halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Gelişmiş tüm iletişim imkanlarını kullanarak, bu yolda emin adımlarla ilerlediğimiz Kaleninsesi Gazetesi olarak 21 Ekim 2020 tarihinde ulusal boyuttaki ilk sayımızı okuyucularımızın beğenisine sunmuştuk. O günden bu güne ulusal boyutta devam eden gazetemiz, haber ve yayıncılık ilkelerine sadık kalarak 21.07.2005 yılından bu yana yayın hayatına devam ediyor ve bundan sonra da devam edecek. Kaleninsesi Gazetesi başta olmak üzere Ezine Pusula, Yenice İda, Onsekiz Mart ve Yaşam Gazetesi olarak yayın hayatımızı sürdürüyoruz.

Her yere ulaşıyoruz

Çanakkale merkez başta olmak üzere Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçeleri ile belde ve köylerine kadar ulaşarak halkımıza hizmet veriyoruz. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda, okuyucularımızdan gelen destek, öneri ve taleplerin de her zaman önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle değerli okuyucularımızdan ve halkımızdan gelecek haberleri, gazetemizin sayfalarında yer vermekten onur ve mutluluk duyacağımızın bilinmesini isteriz. Haber olarak yayınlanmasını istediğiniz konuları bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Kaleninsesi Gazetesi’ne 0286 212 27 11 numaralı telefondan, 0(552) 287 66 17 numaralı whatsapp uygulaması aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kaleninsesi@hotmail.com mail adresinden de haberlerinizi gönderebilirsiniz. Ayrıca Kaleninsesi Gazetesi’ne Facebook (facebook.com/kaleninsesii), instagram (instagram.com/kaleninsesigazetesi), Twitter(twitter.com/cnk_kaleninsesi) sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. Gazetemizde çıkan haberleri, www.kaleninsesi.com internet adresinden de takip edebilirsiniz.

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.