SON DAKİKA
Hava Durumu

Gezelim Görelim 13.11.2018

Yazının Giriş Tarihi: 13.11.2018 08:24

Büyük şehirlerin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerdenseniz eğer Cunda Adası tam aradığınız yer. Küçük keşif yolculukları yapacağınız bir nokta Cunda. Sadece doğası değil tarihiyle de büyüler görenleri.

Cunda Adası’nın en cezbedici noktası neresi derseniz eğer; size vereceğimiz ilk cevap Patricia Koyu olur. Evet, çoğu kimsenin bilmediği bu koy huzur dolu anlar sunar gelen misafirlerine.

Patricia Koyu’nun suları sığ. En başlarda taşlık bir kumsala sahip olduğu düşünülse de, ilerledikçe kumlar sarar ayağınızı. Denizin suyu oldukça sakin. Özellikle sakin bir deniz olması gelenleri etkiler. Çünkü sakinliğinde dinlendirir en çok.

Korumaya alınan bu bölgede yapılaşmaya izin verilmiyor. Aynı zamanda zeytin ve çınar ağaçları oldukça fazla bölgede… Yani yeşilin her tonu size eşlik edecek bu güzel koyda. Cunda Adası’nın arka tarafından bulunan Patricia Koyu’nu tatilinizin büyük bir parçası haline getirmek sizin elinizde. Cunda Adası’nda tatil planlarınız varsa Patricia Koyu’nu muhakkak görmenizi ve zaman geçirmenizi öneririm…

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.