SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

DESTEĞİNİZ BİZE GÜÇ KATAR! (23.10.2020)

Yazının Giriş Tarihi: 23.10.2020 11:43

Çanakkale’de haftanın her günü yayınlanan Kaleninsesi Gazetesi, basın sektöründe çıtayı yükseltti. İlkeli, tarafsız ve doğru haber anlayışıyla yayın hayatını sürdüren Kaleninsesi Gazetesi, gücünü halkımızdan alıyor.

Kaleninsesi Gazetesi olarak, okuyucularımızdan gelen destek, öneri ve taleplerin her zaman önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle değerli okuyucularımızdan ve halkımızdan gelecek haberleri, gazetemizin sayfalarına taşımaktan onur duyacağız. Haber olarak yayınlanmasını istediğiniz konuları bize ulaştırmanız yeterli olacak.

Bu anlayış doğrultusunda Çanakkale’ye hizmet eden gazetemize göndereceğiniz haberleri yapmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bizlere 0286 212 27 11 numaralı telefondan, 0(552) 287 66 17 numaralı whatsapp uygulaması aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kaleninsesi@hotmail.com mail adresinden de haberlerinizi ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden bizlere ulaşabileceğiniz adresler ise; Facebook (facebook.com/kaleninsesii), instagram (instagram.com/kaleninsesigazetesi), Twitter(twitter.com/cnk_kaleninsesi).

Gazetemizde çıkan haberleri takip etmek için www.kaleninsesi.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Kaleninsesi Gazetesi olarak, sizlerle beraber bu yolda emin adımlarla ilerlemek gücümüze güç katacaktır. Sağlıcakla kalın…