SON DAKİKA
Hava Durumu

YAŞAYIN KIZLAR, SİZ ÇOK YAŞAYIN..! (03.09.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 03.09.2021 09:40

İstiklal Marşı’nın kaldırılmasının tartışıldığı günümüzde Filenin Sultanları'nın ağız dolusu marşımızı okuması hepimizi çok duygulandırdı.

Elektrik faturalarımızdan parasını almaya hayıflanmayan TRT, kızlarımızın sevinç gösterisi olan “Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa, Adın yazılacak mücevher taşa” dizelerinden hayıflanıp, bu onur sahnesini yayınlayamadı.

Bir kızımız “İhtiyacımız olduğu bu günlerde ülkemizi birleştiriyoruz” diyor, üstelik bunu dedesi yaşındaki bazı adamlar Türkiye'yi ayrıştırmak için çırpınırken diyordu..

Avrupa’yı smaçlar görünürken aslında kendi içimizdeki haklarında yakışıksız söz söyleyen gericileri de smaçlıyorlar, o yobazların dillerini enselerinden çekiyorlardı adeta..

Nasıl zekice, stratejik oynadıkları, birlik-beraberlikleri, Ebrarımız’ın ensesinden şelale misali akan terleri, gazetecilerin sorularına akıcı İngilizce ile cevap vermeleri ve Atatürk’ün kadını görmek istediği yerdeki duruşları ile biz onları “Laikliğin Sembolü” olarak görüyor, gurur duyuyoruz onlarla.

“Bacasız Sanayi”siniz kızlar. Ümitsiniz.. Neşe, huzursunuz.. Nefessiniz.. Gurursunuz... Marş’sınız... “Türk Kadını” sizsiniz.

12 yaşındaki kız çocuklarını toplayıp kendisine seks kölesi yapan Taliban için, “Biz Taliban‘la farklı düşünmüyoruz” diyebilenlere inat,  “Yooo, bizle Taliban’ın alakası olamaz” dercesine fileye sultan, gönüllerimize umut olmaya devam ediyor kızlarımız...

Binlerce teşekkürümüzü, binlerce minnetimizi kabul edin kızlar. Çok yaşayın...

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.