SON DAKİKA
Hava Durumu

SİZ; HAYIRDIR..? (10.09.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 10.09.2021 09:45

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, gazetede ki köşesinde “İktidara yakın gazeteciler, günlerdir uyarıyorlar:” Hayat pahalılığına bir çözüm bulunmalı. Marketler ateş pahası, fiyatlar katlanarak artıyor. Vatandaşın tek derdi bu. Önümüzdeki seçimi kazanmak için bu soruna acil çözüm bulunmalı. “..

Cem Küçük, Türkiye Gazetesi'nde ki köşesinde, “200-300TL veriyorsunuz, aldıklarınız 4 kişilik bir aileye belki bir hafta bile yetmiyor. Demem o ki marketler ateş pahası. Benim gibi az çok geliri olanlar bile böyle düşünüyorsa Ak Parti’nin bu konu üzerinde düşünmesi lazım. Abartmadan söylüyorum, fiyatlar can yakıyor. “demiş..

Gazeteci-Yazar Nasuhi Güngör Haber Türk TV’nin bir programında “Seçim barajının ilanıyla Türkiye seçim sath-ı mailine girdi. Kürt seçmeni dikkate almayanın seçim kazanması zor. Millet ittifakında adaylık meselesi sandığımızdan daha ciddi sonuçlar doğurabilir. ‘ dedi..

Vallahi, billahi üçü de bunları yazdı, söyledi.

“Kerameti Kendinden Menkul”, geriye dönük sicili yazdıkları ve söylemleri ile ortada olan bu kalemler, pahalılığa, enflasyona dikkat çektiler..

Ayyy, ne tatlış, ne şeker... Ne kadar güvenilir, ne kadar inanılırrrrr...

SİZ, HAYIRDIR..?

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.