SON DAKİKA
Hava Durumu

İyi ki varsın

Yazının Giriş Tarihi: 03.03.2023 09:21
Yazının Güncellenme Tarihi: 03.03.2023 09:21

İyi ki varsın diyebilmek insanlara belki de bu hayatta en zor olan şeylerden biridir. İyi ki varsın diyebilmek kolay gibi gözüksene aslında hayata karşı inancını kaybetmiş insanlar için çok zor bir kelimedir. İyi ki varsın dediklerinizin zamanla yok oluşunu görmek inandığınız insanların zamanla inandığınız gibi olmadığını gördüğünüz an anlıyorsunuz iyi ki varsın demenin ne kadar yük verici bir cümle olduğunu.

İyi ki diyebilmek için çok çaba sarf etseniz de bazen bazı insanlara keşke demek gerekir ..

İyi ki varsın dediğiniz insanlar zamanla sizin sevginizden yüz bularak iyi ki var olduklarına inanarak ilk gözden çıkaracakları kişi siz oluyorsunuz.. Ne kadar ağır bir cümledir ki iyi ki varsın deriz sevdiklerimize zaman gelip geçtiğinde iyi ki varsınlar keşke var olmasaydınlara dönüşür..

Bu kadar kötü bir dönemde hayatımızda iyi ki varsın diyebileceğiniz biri varsa gerçekten çok şanslısınız..

İyi ki varsın diyerek hayatımızda sevgi ile beslediklerimiz zamanla verdiğimiz sevgiyle bizleri üzecek olanlar aslında iyi ki varsın dediklerimizdi..

En son ne zaman birinin varlığı ile mutlu oldunuz ?

Birinin varlığı ile mutlu olabilmek gerçekten sevgi ve saygıyı öğrenmiş insanların ifade edebileceği bir kelimedir iyiki..

Sonuçları ne olursa olsun birinin hayatınızda var olması sizi mutlu ediyorsa o kişiye karşı iyi ki varsın diyebilirsiniz ama sürekli olarak sizi mutsuz eden, size kötü davranan,sizi üzen insanlara iyi ki varsın demeden önce iyice düşünün..

Çünkü iyi ki varsın dedikleriniz zamanla sizi harcadığında herkese iyi ki varsın dememek gerektiğini daha iyi anlıyorsunuz..

Siz siz olun sadece hayatınızda sizleri seven her anınızda sizin yanınızda olan doğrunuzda yanlışınızda arkanızda durabilecek insanlara iyi ki varsın deyin..

Sevdiklerinize iyi ki varsın demek için de geç kalmayın.. hayat geç kalmaları affetmez bugünün yarını var mı yok mu bunu bilemeyiz bir bakmışsınız hayat bir anda tersine dönmüş o  yüzden sevdiklerinize iyi ki demek de geç kalmayın.

Sevdiklerinize her zaman sevdiğinizi söyleyin söylemekle de kalmayıp bunu gerektiği gibi hissettirin.. Bazen sözlerle dile getiremeseniz de bunu davranışlarınızla sevdiklerinize gösterin.. Hayat kısa zamanın ne getireceği belirsiz hiçbir şeyin garantisi olmadığı bu hayatta sevdiğimizi dile getirmek için çok da zamanımız yok aslında o yüzden sevdiklerimize karşı her zaman sevgimizi göstermeyi ihmal etmeyelim..

Zor günlerde olan sevdiklerimiz için destek olalım ve onlara hayatlarımızda iyi ki var olduklarını hatırlatmaktan kaçınmayalım.. Böyle bir çağda bu kadar kötülüğün olduğu bir çağda gerçekten size iyi ki dedirten insanlar olacaktır hayatımızda onlara sıkı sıkı sarılın çünkü insanlığın nereye gittiği artık çok belirsiz herkes kuyu kazmanın peşindeyken size iyi ki dedirten insanlara bol bol sarılın..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.