SON DAKİKA
Hava Durumu

Gülümsemek ..

Yazının Giriş Tarihi: 19.02.2023 10:09
Yazının Güncellenme Tarihi: 19.02.2023 10:09

Hayata karşı her zaman somurtamayız elbette ki.. Bazen gülmek gerekir hatta o kadar içten gülmek gerekir ki.. Her şeye inat her kese inat bol kahkahalı bir gülüş bırakmalıyız arkamızda..

Güleç olmak için bir çaba sarf etmemize gerek yok.. Önemli olan güzel günlere eşlik ederken yüzümüzün güldüğüne şahit olmak.. Masum bir şekilde gülümseyebilmek.. Olanların karısında yarım bir gülüş bırakarak bu da geçer demeyi bilmek..

Gülümsemek aynı zamanda yüz kaslarımızı çalıştırdığınızı biliyor uydunuz? İşte bu kadar güzel aslında gülümsemek.. Günümüz enerji verebilen en güzel mimik..

Bir de şu var elbette ki.. Sinirden gülmek .. Bu çok tehlikeli bir durumdur.. Bir insanın sinirden gülmesi duygularının karmaşasını gösterir.. Kafa karışıklığını verilecek olan tepkinin ne olduğunu gösterir.. O kadar çok insan var ki dışarıda gülümsemekten korkan.. O Kadar surat asan insan var ki.. Neden o kötü enerjiye girer ki insan.

Neden gülümsemekten kaçınır. Nedendir ki bu kadar soğutur insan kendini hayatta.

Bir gülümseme bile çok gelir o insana.. Gülümsemek iletişimde de en etkili rollerdendir. Gülebilmek, eğlenebilmek, gülümsemek hatta karşınızda ki kişiyi mutlu görebilmek insanı mutlu etmez..

Hele ki sevdiklerinizin gülümsemesini görüyorsanız gerçekten şanslısınız demektir.

Bir çocuğun gülümsemesi, sevdiğinizin gülümsemesine şahit olabiliyorsanız eğer ve bu davranışlardan mutlu olmayı biliyorsanız gerçekten de şanslısınız. O yüzden hala nefes alıyorken hala umut varken doya doya gülmeli..

Gülümsemek aynı şekilde bulaşıcıdır da..

Siz güldükçe karşınızda ki kişi de gülümser..

Siz enerjinizi ne kadar çok insanlara verirseniz insanlar o kadar çok mutlu olurlar..

Bırakın tüm olumsuzlukları bir kenara. Yapabileceklerinizi yapmanın yolunda olun. Yapabilecekleriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin.. En çokta  gülümsemekte ve mutlu olmaktan kaçmayın ..

Siz bu hayat bir kere geliyorsunuz ve onda da mutlu olmayı deneyin başka bir şey sizi mutlu etmeyecektir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.