SON DAKİKA
Hava Durumu

Doğanay'ın Kaleminden

Yazının Giriş Tarihi: 23.02.2020 10:21

Gerçekten şaşkınım. Aslında ruh halimizin kötü olması, yada havaya göre keyfimizin olup olmaması gerçektende ruhumuzu yansıttığını düşünüyorum. Kasvetli havalarda bir ağırlık hissediyoruz keyfimiz olmuyor. Yada yazın daha enerjik oluyoruz. Zamanımızı yaz aylarında daha çok kullanabiliyoruz. Ama kışın öle olmuyor özellikle çalışanlar için su gibi akıyor zaman. yetişemiyor kimse hayata..
Geç kalmayın her zaman, her vakit her şeye enerjiniz olsun. Sevdiklerinizi arayın ihmal etmeyin, kendinize vakit ayırın. Kendinizi geliştirmelisiniz. Yaşınız her ne olursa olsun. Her zaman okuyun, toprak ile ilgilenin, hayvanları sevin.. Hayatınızı güzelleştirmek tamamen sizin elinizde ..
Sizin enerjiniz nasılsa hayatınızda öyle olur. Her zaman iyi dileklerde bulunun. Bir şeyi çok isteyebilirsiniz ama harekete geçmediğiniz sürece, elinizi taşın altına koymadığınız sürece. hayallerinize ulaşamazsınız.
Hedefleriniz hayalleriniz mutlaka olsun. Harekete geçmeniz hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. Etrafınızda ki güzelliklerin farkınıza varın okuyucularım :) havaların sizi kötü etkilemesine, ruhunuzu yıpratmasına izin vermeyin.. Ruhunuzu hep canlı tutun.. Bu şu demek değil elbette yeri gelince tembellik yapacağız, evimizden çıkmak istemeyeceğimiz zamanlarda olacak işte asıl burada başlıyor ; ruhumuzun yalnızlık istediği , tembellikte ruhun bir ihtiyacı ..
Sakın iplerinizi hayatın kötü enerjisine kaptırmayın. Ruhunuzu bedeninizi, düşüncelerinizi daime güzel tutmanız dileğiyle :)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.