SON DAKİKA
Hava Durumu

Doğanay'ın Kaleminden (24.09.2020)

Yazının Giriş Tarihi: 24.09.2020 16:41

Son zamanlarda şunu farkettim aslında ‘Farkındalık’ hayatımızda var olmaya başladı.. Bir olay yada konu karşısında farkındalık yaratmak istediğimizde yada ses getirmek istediğimizde öncelerde bu kadar başarılı olamıyorduk.. Ancak şimdi öyle değil sosyal medyayı bile kullanarak bir farkındalık yaratabiliyoruz..  Özellikle belkide sosyal medya en çok bu yüzden güzel bir konu altında sizde Farkındalık yaratabiliyor hatta o farkındalığın öncülerinden bile olabiliyorsunuz..  Birlik olmak sosyal medya için önemli oluyor..

özellikle ve üzülerek söylemeliyim ki #kadınaşiddetehayır belkide son zamanlarda ülkemizde en çok atılan hashtag.. Bu durum gerçekten yorumsuz bir ülkede daha farklı konularda farkındalık yaratmak isterken .. biz daha #kadınaşiddetehayır ı öğretmedik bu ülkede.. Biz koruyamadık.. Kadın bu dünyadaki en değerli varlık, nasıl olurda yaşama hevesini,sevincini bir insanın elinden alabilirler aklım almıyor..  Son zamanlarda artan kadın cinayetleri hepimizi üzmekte.. ama unutmayın vicdanınız şu an sussa bile elbet konuşacak...

Kadının bu toplumda her zaman her koşulda yeri var olacak ister kabul edin isterseniz etmeyin.. Çünkü bu caniler bir kadının gücünden korkuyorlar..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.