SON DAKİKA
Hava Durumu

Doğanay'ın Kaleminden 17.02.2020

Yazının Giriş Tarihi: 17.02.2020 08:37

Bugün sizlerle benim çok sevdiğim, kitaplarını çok başarılı bulduğum bir yazardan bahsetmek istiyorum.. Kahraman Tazeoğlu.. Evet aramızda okuyanlarımız vardır diye düşünüyorum. Kahraman tazeoğlu, kişiliğiyle gerçekten hayat dolu bir insan.. siz birde kitaplarını okuyun derim. Yazım tarzı ile adeta gözünüzde canlanan görüntüler bırakmayı eksik etmiyor Kahraman Tazeoğlu. Ne tarz kitaplar  yadığı konusunda ise genellikle sevgi,güven, aşk, ihanet, .. kalemi gerçekten çok güçlü bir yazar olduğunu düşünüyorum.

Özellikle beni çok etkileyen bir kitabı var "Yaralı"

Bu kitaptan bira bahsedeyim sizlere; aynı acıyı yaşayan iki insanın bir araya gelmesi, çok acı çekmiş ve kimseden bir şey beklememiş hale gelen bir kız, diğer  yandan da aynı şeyleri yaşayan bir erkek.

ikisi de yaralı ama bir taraf o yarayı beraber sarabilmek için kendini feda ediyor. Aşka inandırmak, kırılan her bir parçayı tamir etmek için geldiğine inandırmaya çalışıyor.  Gerçekten okuduğunuzda anlayacaksınız ki okumaya değer bir kitap. okurken sizi dinlendiriyor. En önemlisi o kitapta kendinize ait bir parça bulabiliyorsunuz.  Ruhunuza,duygularınıza dokunuyor.  Kahraman Tazeoğlu'nun oldukça kitabı  vardır. Aşk'la Kal, Yaralı, Vazgeçtim, İki Söz,Başka, Bambaşka..  eğer hiç Kahraman Tazeoğlu okumadıysanız okumanızı öneririm.

Kahraman Tazeoğlu, kitaplarında ki sıcak samimi yazımını göstermese de hissettirebiliyor.. Belki de ben öyle düşünüyorum..   Kitap okumayı ihmal etmeyelim ne tür seviyorsanız lütfen okuyun :) Okumak bizi her geçen gün geliştirecektir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.