SON DAKİKA
Hava Durumu

Doğanay'ın Kaleminden 07.03.2020

Yazının Giriş Tarihi: 07.03.2020 09:29

Günümüzde gençler çocuklar hatta yaşlılar dahi teknolojiye yatkın ve artık eğlencemizide bu teknolojiye bağlı oyunlarla karşılıyoruz.

Artık oyun oynayarak spor yapılabiliyor hatta milli bir sporcu olabiliyorsunuz. Kat ettiğiniz yol ve başarılar göze alınarak sizi bir takıma dahil ediyorlar . Oynadığımız oyuna göre ligler, maçlar, rekabet ve Karşılaşmalar oluyor. Şuan bilindik Olarak Galatasaray , Beşiktaş ,Fenerbahçe gibi takımlarında e sporcuları mevcut ve hepside çok başarılılar. Henüz yeni bir spor dalı olsada özellikle genç neslin çok ilgisini çekmekte. Yapılan turnuvalara ben bile katılıyor festivallerinde çok eğleniyorum… Şen şakrak bir ortamı oluyor oyun karakterlerine bürünenler oluyor ve oyunlara dair eşyalar satılıyor. Bir yandanda oyun müsakabasını izliyorsunuz. Bu etkinlikler çoğunlukla İstanbul’da oluyor umarım Çanakkale ve diğer illerimizde’de olur. 

E spor ‘da daha çok gelişme olur umarım. Çünkü teknolojiyle beraber herşey daha zevkli oluyor. Hepimiz illaki bir oyun oynuyoruz ve kafamızı dağıtıyor eğleniyoruz.

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.