SON DAKİKA
Hava Durumu

Barış Akarsu (22.02.2022)

Yazının Giriş Tarihi: 22.02.2022 08:10

 

Uzun saçları, giydiği kıyafetler, sürmeli gözleriyle hayran bırakırdı kendine..

Efendiliği ile de çok takdir alırdı barış.. Hepimizin sevdiği biriydi..

Ne yazık ki müzik hayatı kısa sürmüştü.. ama arkasında kocaman bir hayran kitlesi bırakmıştı.. Bazen barış gibi gençler görüyoruz sokakta.. Artık duruş ile Barış gibi dedirtmişti topluma.. Halk Barışı çok sevmişti.. Zonguldak ta dünyaya gelmiştir. Dedesinden balık tutmayı öğrenmişti.. Genç ve dinamik bir delikanlıydı barış..

Hepimizin kalbini ısıtan şarkılarıyla tanınmıştı.. Ama onun tanınması tamamen duruşu ve tarzıydı..

Sporla arası oldukça iyiydi.. Yelken ve basketbolla ilgileniyordu.. Genç ve her zaman umutlu tarafıyla bizleri etkiliyordu..

Bir dönemin gençleri tarafından oldukça ilgi gören bir sanatçıydı barış.. Uzun saçları bir çok genç için öncü olmuştu hatta.. Barış dediğimiz vakit bir çok kinin aklına saçları,tarzı ve sürmeli gözleri gelir artık barış hatıralarda böyle kalmıştı..

İstanbul’da katıldığı yarışmada birinci olmuştu.. Ayrıca barış çok bilgili bir gençti.. Her zaman okur, araştırır ve eğitim hayatına çok önem verirdi.. İnsan ilişkileri, diksiyonu oldukça akıcıydı..

Hepimiz onu ilk albümü olan ‘ıslak ıslak’ ile tanıdık.. Nede güzel söylemişti şarkısını ..

Ayrıca Televizyonda yayınlanmış olan Yalancı Yarim dizisinde de yerini almıştı barış.. Başarıları ile hemen hemen her sektörde yerini alıyordu.. Geçirdiği trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yumdu barış ve sevenlerini arkada bıraktı..

Yıllar sonra annesi bir röportajında Barışa benzeyen bir genç görmüş ve oğlunu görmüş gibi hissettiğini dile getirmişti. Annesi de barış gibi mütevazi ve iyilik dolu bir kadındı.. Ne yazık ki Annesi de 2021 yılında vefat etti ve barışın yanına defnedildi..

 

 

 

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.