SON DAKİKA
Hava Durumu

Tanrıların Arabaları... (10.11.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 10.11.2021 09:00

Umarım bu kitabı okumuşsunuzdur. Ateist anlayışın ve uzaylı hipotezinin ilk örneğidir. Yazarı Erich Von Daniken'dir. 30 yıl önce okumuştum. Yayınlanmasıyla birlikte, dünyada teolojik tartışmalar başlamış, UFO (bilinmeyen cisimler) üzerine uzmanlar önce gazetelerde, sonra yerli- yabancı televizyon programlarında ilginç veriler paylaşmaya başlamışlardı.

Sen kimsin? Ya da benim kim olduğumu biliyor musun? Soruları, bu coğrafyaya özgü sorulardır. Hatta, dünya da kavga ettiği kimsenin, "Sen kimsin lan" deyip merak eden tek milletiz. Ancak, gelenek değişmedi. Güç zehirlenmesine tutulmuş bir milletvekili Türk Polisine hakaret saydırıyor. Mevzuyu gerek Kemal Vanlı gerekse Abdullah Yıldız yazdı. Yazdıklarıyla mevzu sarih bir şekilde anlaşılmıştır. Benzer bir durumu Mersin'de AK Partili bir ilçe belediyesinde yaşadık. Başkanın özel kalem müdürü genç, ne TGF heyetine fırsat veriyor, nede konuştuğu konuların zır cahili olduğunun farkına varmıyordu. Bilgi sahibi değil ama her konuda fikir sahibi olduğunu sanıyordu. Gereğini yaptım.

İsterseniz konuyu Abdullah Yıldızın kaleminden okuyalım. Ancak, küçük bir ayrıntıyı aklınızdan çıkarmayın. Abdullah Yıldız, iflah olmaz tam bir AK Partili ve Reiscidir. Mevzunun öznesi şahısta, AK Parti Mersin Milletvekili bir hanımefendidir

"Kurban Bayramı öncesi günlerde, AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Erdemli'de kendi aracıyla ilerlediği sırada ihbar üzerine durdurulasını ve Polis memurunun durumu anlatması üzerine sinirlenen Yılmaz'ın, polise hakaretlerini içeren video sosyal medyaya düştü.

Milletvekilinin, görüntülere yansıyan, Polisimize yönelik hakaret içeren sözleri asla tasvip edilemez. Devletimiz adına görevini yapan Türk Polisini aşağılamak kimsenin haddine olamaz.

Cumhurbaşkanımızın ve ekibinin gece-gündüz demeden gayret ederek biriktirdiği "hizmet itibarı"nın bozuk para gibi harcanması, çok çok üzücü... 

Parti Grubumuzun ve Genel Merkezimizin, konuya ilişkin mutlaka bir araştırma ve onarıcı bir işlem yapması gerekiyor.

#Polisiminyanındayım"

Artık yeter. Kibir putu olmuşlaradır bu sözüm.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.