SON DAKİKA
Hava Durumu

LÜTFÜ'NÜN BU İLK SABIKASI DEĞİL (12.11.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 12.11.2021 08:53

Daha öncede rantiyeciliğini deşifre eden İHA muhabirini köpeklerine tartaklatmıştı, bu Lütfü Türkkan denilen şahıs. Aziz Nesinin "Zübük" romanında ki zübüğe, Yaşar Kemal'in "İnce Memed" deki Abdi Ağa tiplemesine çok benziyor. Her iki karakter de, toplumun içindeki en karaktersiz tiplerdir. Varsıldır Lütfü. O sebeple kimse vicdani önerme de bulunmasın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu Lütfüden asla vazgeçmez.

Lütfü gibiler kullanışlı elemanlardandır. Para var, mafyavari organize ekibi hazır, her partide bunlar gibi elemanlar kanat altında tutulur. Bunların vatan sevgisi, bu vatan için şehit düşenlere saygısı asla yoktur. Lütfü gibiler, para ve makam sevgisi öncelikli gelir.

Peki ne yapmış bu Lütfü Türkkan denilen kullanılmaya elverişli eleman? Anlatalım. Lütfü Türkkan ne dedi, küfür olayı nedir? İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Bingöl'de tepkisini dile getiren şehit yakınına karşı küfretti. Bu gelişmelerin ardından İYİ Parti'nin HDP ile ilişkisini eleştiren bir şehit yakınına küfreden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'a tepkiler çığ gibi büyüyor.

Şehit yakını Tahir Gümren, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Bingöl'de esnafı ziyaret ettiği sırada tepkisini dile getirdi. Onun üzerine polis ekiplerinin bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı kişinin yanına giden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, bir süre dinlediği bu kişiye küfretti. Ortaya çıkan görüntülerde Türkkan'ın vatandaşa "Senin bacını s..." dediği görülüyor.

Bombalar parçalanan bir şehidimizin ablasına sövecek kadar gözünü karartan bu Lütfü, varsıl olmanın ve İYİ Partinin Grup Başkanvekili makamının verdiği derin hafiflik ve şımarıklıkla, tam bir kibir putu portresi vermiştir. Hiçbir birikimi  hiçbir özelliği olmayan Lütfü,  varsıl olmanın yanı sıra mafyacılık oynama özelliğiyle, bu partide tutunabilmiştir. Ancak, Türk Milleti kendisine sevenleri, hele hele şehit gibi önemli bir değerimize kutsalımıza sövenleri asla affetmez.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.