SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Kurun darağacını asın bu köpekleri (18.05.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 18.06.2021 09:57

 

Argo tabirle, FETÖ’nün kulağından yakalananlar “ötüyor” resmen…

 

Birbirini ele veriyorlar, örgütle ilgili ilginç bilgileri paylaşıyorlar. Bütün bunları ne için yapıyorlar? “Etkin pişmanlık yasası” var ya, ondan dibine kadar yararlanmak için.

 

15 Temmuz’da ki darbe girişimi, aslında geniş bir koalisyonun ürünü. Ancak, ortak amaçları Türkiye’yi kaosa sürüklemek, mümkünse işgal edip, taşeronluğunu yaptıkları ABD, AB ülkeleri ve İsrail üçgenindeki ülkelere bir Irak, bir Suriye olarak teslim etmek.

 

Büyükada’ya 13 Temmuz’da gelenler deşifre oldu. Kobani’deki terör örgütleri PKK-PYD tetikte, Suriye sınırımızdaki hatlarda bulunan kasabalarda DAİŞ’in eli tetikte, Sisi Mısır’da bir alay tim hazırlamış destek için beklemekte…

 

CIA-MOSSAD her türlü istihbarat bilgi akışını an be an iletiyor. Şeytan-ül Kebir Fetullah kaşanesinde kulağı kirişte, Türkiye’den gelecek mutlu habere odaklanmış. Almanya, İngiltere ve Fransa’nın askeri birimleri olası yardım için Türk Subay elbiseleri giymiş olarak Ege’deki bazı adalarda hazır.

 

Bu arada, Cumhurbaşkanının Başyaveri Ali Yazıcı, 11-14 Temmuz tarihleri arasında Tokat’a giriş yapıyor. Bir restoranda yemek yiyor. İlginç, nedense o restoranın bu tarihler arasında kameraları çalışmıyor. Yemekte, tutuklanan Jandarma Bölge Komutanı Tuğ. Adnan Aslan ile birkaç tane Tokatlı işadamı bulunuyor. Jandarma Garnizon Komutanını ikna edemedikleri için, Tokat’ta FETÖ’cü darbeciler halka silahlarının namlularını doğrultamıyor. Tokat İl Jandarma Komutanı J. Albay Erkan Alacakurt, darbeci bölge komutanına resti çektikten sonra, Bölge Komutanı Tuğ. Aslan apar-topar Antalya’ya gidiyor. Nitekim, orada da yakalanıp tutuklanıyor.

 

Tokat Başsavcısının talimatlarıyla, askeri birliklerin nizamiye kapılarına belediyenin kepçe, vidanjör, dozer gibi iş makinaları diziliyor. FETÖ’cü Tokat Vali Vekili Soner Karataşoğlu o akşam emniyette bildiği/tanıdığı FETÖ’cü polislerin nöbet noktalarını değiştirmek istiyor. Son anda olayı fark eden Tokat Emniyet Müdürü Fikri Yalman, derhal müdahale ediyor. Bütün birimlerine acil koduyla telsizden talimat veriyor, “Emirler sadece benden alınacaktır” diyor. Sonra, en güvendiği birim amirleriyle birlikte etkin bir mücadeleyi başlatıyor. Emniyet içerisindeki FETÖ’cü olduğu bilinen isimler derhal alandan geri alınıyor, kimisine de gözaltı yaptırılıyor.

 

İşte, İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Erkan Alacakurt ile İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman gibi vatanseverler, Tokat’ta halkın demokrasi için meydanlara toplanması için her türlü desteği vererek, tek bir kurşun atılmadan Milli İradenin normal seyrini sağlıyorlar.

 

Saat 23’ten itibaren Tokat Cumhuriyet Meydanı dolmaya başlıyor. AK Parti İl Başkanı Metin Polat, süreci çok güzel yöneterek, halkın darbecilere ilişkin tepkisini etkin vaziyette sağlıyor. Darbe girişimi, kanlı katliamlarını sürdürürken, yiğit Tokatlılar bütün farklılıklarını bir kenara bırakarak Türk Bayrağı altında etten duvar oluyorlar.

 

Ve şimdi, pişmanlarmış. Nasıl yani? 17/25 Aralık 2013 tarihinde yaşanan darbe girişimi bütün çıplaklığıyla ortaya çıktığı halde, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) değirmenine su taşıyıp, halkın yüreğinde tutuşturdukları yangına benzin döktüğünüz halde nasıl pişmansınız muhterem?

 

Elbette, bir sürek ve cadı avı olmamalı.

 

Elbette, kurunun yanında yaşta yanmamalı.

 

Elbette, söz konusu o tarihe kadar cemaat olarak bildiği o yapıda olup da sonra vaz geçenler mutlaka ama mutlaka ayırt edilmelidir.

 

Ve fakat, pişmanım diyenler, 15 Temmuz tarihini milat olarak aldılarsa, ne Türk Milletinin nede Türkiye Cumhuriyetinin bu alçak güruh tarafından bir kez daha aldatılmasına tahammülü yoktur. Hepimizi aldattılar. Devleti, hükümeti ve halkı. Ama elimizde yeterli done ve veri var. Hafızalarda 17/25 Aralıkta ki darbe girişimi henüz çok taze ve unutmamız mümkün değil.

 

Ergenekon ve Balyoz davalarıyla, yüzlerce aile perişan edildi, şerefli TSK mensupları ağır suçlamalarla aşağılandı. Bu davalar için iddianamelerine mesnet olacak delil/belge üretiminden tutun da; şantaj için dinleme kayıtlarını servis etmeye kadar her türlü melaneti yaptılar. Bu yapının nerdeyse tamamı, şantaj, tehdit, yalan, iftira, tezvirat, kumpas gibi ahlaksız öğretileri kendilerine özenle hayat anlayışı yapmışlar. Hırsızlık ve dolandırıcılık ise, bu güruh için vakayı adliyeden sayılıyor.

 

Pişmanlarmış… Herkes pişman. Bu alçaklar, namussuzlar, şerefsizler güruhuna inanıp Müslüman sandığımız için bizde pişmanız. Allahla, kitapla, peygamberle, İslamla ne alakaları var?

 

238 şehidimizin kanı ellerinde, 2 binden fazla yaralı gazilerimizin ahı sırtlarında… Ne pişmanlığı yav? Pişman olan bu ülkenin tamamı.

 

Milat belli, 17/25 Aralık 2013… Hala bu şeytan namussuzun peşinden tırısladıysan, aman bankası batmasın diye elinizde Kur’an (hiç utanmadan) hatimler indirip, ziynetlerinizi bozdurup buraya yatırdıysanız, “Himmet Sofraları” kurup makluleri yutarak milletin cebinden alın teri paralarını iç etmeyi sürdürdüyseniz ve bu konuda rol oynadıysanız… Ne pişmanlığı bre zındık.

 

Kurun darağacını asın bu köpekleri…

 

Getirin idamı sallandırın bu itleri...