SON DAKİKA
Hava Durumu

Bölücü kebapçılar... (11.11.2021)

Yazının Giriş Tarihi: 11.11.2021 08:53

MHP Lideri Devlet Bahçelinin konuşma metinlerini her kim/kimler yazıyorsa, arkadaşların çok yaratıcı tespitleri var. Bahçelinin MHP'nin grup toplantısında yaptığı konuşma yine bir tartışmaya parantez açtı.

MHP Lideri Bahçeli, "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" cümlesini kurması üzerine, kim? kim bunlar? arayışı bütün ülkeyi sardı.

Allahtan bu merak uyandırıcı cümle uzun sürmedi ve bir MHP genel başkan yardımcısı sosyal mecrada fotoğraf yayınlayarak, ülkenin bölücü kebapçı krizine son verdi. Fotoğrafta ise, Arapların öküz çevirmesine benzer, labalep kebaplar ile dolu yer sofrasına çökmüş üç isim göze çarpıyordu: Sırrı Sakık. Ertuğrul Kürkçü ve Aysel Tuğluk'tu bunlar.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin salı günkü grup toplantısında kullandığı "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" ifadelerine MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, paylaştığı fotoğrafla açıklık getirdi. Fotoğrafta Sırrı Sakık, Ertuğrul Kürkçü ve Aysel Tuğluk'un kebap yediği görülüyor.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısındaki sözleri siyaset gündeminde tartışma yarattı. Bahçeli, "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" ifadeleriyle kafaları karıştırdı.

Haberde bu kadardı ama sayın Devlet Bahçelinin artık merakla beklenen grup toplantısı konuşmalarında bu sefer "bölücü kebapçılar" vardı. Doğru muydu? Tam isabet doğruydu...

Bu haberin henüz dumanı üstündeyken, Bingöl'den bir haber geldi. İYİ Parti Grup Başkancekili Lütfü Türkkan, bir şehit abisinin bacısına küfrediyor. Daha doğrusu, şehidin ablasına sövüyor. Lütfü Türkkanı tanıyoruz. Bunca varsıllığına rağmen, rantiyeci olduğunu öğrenmiştik. Mafyavari hareketi İHA muhabirini dönvdürerek göstermişti. Şimdi de şehit abisine küfrederek gösterdi. Ahlaksız bir adam.

Akil lider Devlet Bahçeli, Türkiyenin sigortasıdır. Bu bölücü seviciler ve terörist alkışçılarına karşın Devlet Bahçeli yeter. Selam olsun vatanseverlere..

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.