SON DAKİKA
Hava Durumu

Spor Gündemi 05.12.2018

Yazının Giriş Tarihi: 05.12.2018 08:16

*Beşiktaş taraftarı, Galatasaray derbisinde stadı tamamen doldururken Kartal Yuvası mağazalarının günlük satışı 1 milyon TL'yi buldu ve rekor kırıldı

*Mehmet Ekici: "Sakatlanmadım ama uzun zaman oynamadığım için kramp girdi. Oynadıkça vücut da o seviyeye ulaşacak inşallah"

*Harun Tekin, son 4 sezonda kalesine atılan 20 penaltının 9'unu kurtardı ve yüzde 45'lik başarı yüzdesi yakaladı.

*Rüştü Reçber: "Aslında kural der ki: iki takımdan da penaltı atışı öncesi ceza sahasının içine giren varsa, atış gol olsa da olmasa da tekrar edilmelidir. Ama maçın hakemi, VAR’a rağmen böyle bir karar aldı. Bence bu ‘kural hatası’ ya da ‘görüş hatası’ mı diye tartışılmalıdır"

*Fikret Orman: "Burak Yılmaz çok sevdiğimiz, Beşiktaşlı bir arkadaşımız. Beşiktaş'tan ayrılırken de bir ihanetle ayrılmadı. Çocuğu takas olarak kullandılar. Burak Yılmaz için olur desem başka yöne çekersiniz, olmaz desem başka yöne"

*Gürcan Bilgiç: "Lig ikincisi ile 15.'sinin karşılaştığını da anlamanız lazım. Oyuncu kalitesinde çok fark olmasa da birisi ötekinden daha iyi yönetiliyor. "Neden böyle?" diye bir merakınız varsa, Mister Comolli'yi aramanızı tavsiye ederim"

*Ömer Üründül: "Pazar gecesi futbol adına felaket geçen derbiden sonra dün gece hiç olmazsa gözümüzün pası silindi."

*Ercan Güven: "Sezar’ın hakkı Sezar’a; elinden gelen her şeyi yapan Fenerbahçe o kadar eksilerde ki, defalarca rakip kale önünde karambol ve fırsat bulsa da bunu gole çeviremedi; kendi sahasında alkışlarla “Kasımpaşa’dan beraberliği söktü aldı"

*Serdar Ali Çelikler: "Benzia bu takımın oyuncusu değil. Tıpkı Reyes gibi, Frey gibi.. Ayew'in son 1.5 sezonu çok ama çok kötü geçirdiği görülmediği gibi..."

*Ünal Aysal: "Galatasarayımız'ın bu sorunları en kısa sürede üstesinden gelecek güç ve deneyimde olduğuna gönülden inanıyorum. Biliçli, planlı ve soğukkanlı olmak yeter, endişeye gerek yok."

*Fatih Altaylı: "Galatasaray'a karşı bir operasyon var, çok açık görünüyor bu operasyon. Bu operasyon içerisinde VAR'a baktı penaltıyı verdi, VAR'a baktı penaltıyı vermedi. VAR'a bakmak durumu kurtarmıyor ki, kararı yine sen veriyorsun!"

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.