SON DAKİKA
Hava Durumu

Dev Adam Potanın Renkleri Spor Kulübü’nden anlamlı destek

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Kurumsal İletişim Koordinatörlüğüne bağlı Sosyal Sorumluluk Biriminin projelerinden biri olan ÇOMÜ Butik, üniversite öğrencilerine destek olmaya devam ediyor. Öğrencilerin ücretsiz bir şekilde yararlandığı ÇOMÜ Butik’e Dev Adam Potanın Renkleri Spor Kulübünden büyük bir destek geldi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü bünyesinde bulunan Sosyal Sorumluluk Birimine bağlı ÇOMÜ Butik, öğrencilere ücretsiz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Her geçen gün ürün skalasını genişleten Butik’e, Dev Adam Potanın Renkleri Spor Kulübü baş antrenörü Gülfem Gürün, kulüp sporcuları ve velileri erzak desteği ulaştırdı. ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Arş. Gör. Onur Akgün’ün yürütücülüğünü üstlendiği “Minik Ellerden Büyük Kalplere” projesi kapsamında minik öğrenciler ÇOMÜ Butik’i ziyaret etti.

3 Şubat tarihinde Dev Adam Potanın Renkleri Spor Kulübü bünyesinde eğitim gören öğrenciler, öğretmenler ve veliler, ÇOMÜ Butik alanına ziyaret gerçekleştirdi. Erzak desteği sağlayan ekip; çay, pirinç, yağ, un, tuz, şeker, kuru bakliyat, hijyen ve temizlik malzemeleri gibi pek çok temel gıda malzemelerini öğrencilerle buluşturmak üzere Butik’e ulaştırdı. Ziyaret sonrasında spor kulübü öğrencilerine ÇOMÜ Butik alanı gezdirilerek mevcut ve hedef projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Ayrıca minik öğrencilere Sosyal Sorumluluk Birimi projelerinden VRÇOMÜ kapsamında sanal Anıtkabir turu yaptırıldı. Etkinlik kapsamında mutluluk ve heyecanını gizleyemeyen öğrenciler, kendilerinin de burada gönüllü olarak görev almak istediklerini dile getirdi. İyi niyet ve dileklerin ardından sona eren etkinlikte öğrenciler Dev Adam Potanın Renkleri Spor Kulübünün atkılarını hediye etti.

Haber Merkezi

Oluşturulma Tarihi: 4 Şubat 2023, Cumartesi 11:08
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
İLGİLİ VİDEOLAR
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.