SON DAKİKA
Hava Durumu

Yüzme Havuzu’nda ilgi gören etkinlik

İÇDAŞ Spor Kulübü TYF 9-10 YAŞ UGP LİGİ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Şenliği müsabakalarına katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 27.10.2022 09:54
Haber Güncellenme Tarihi: 27.10.2022 09:54
https://www.kaleninsesi.com
Yüzme Havuzu’nda ilgi gören etkinlik

TYF 2022-2023 Sezonu Faaliyet Programında yer alan ve 22-23 Ekim 2022 tarihlerinde 9-10 Yaş UGP Ligi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Şenliği ve 13+ Yaş Baraj Geçme Müsabakaları, Çanakkale Anafartalar Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi. Müsabakalara, İÇDAŞ Spor Kulübü’nden 25, Çanakkale Işık Gençlik Spor Kulübü’nden 5, Elit Spor Kulübü’nden 10 ve Çanakkale Belediye Spor Kulübü’nden 30 sporcu olmak üzere toplam 70 sporcu katılım gösterdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Şenlikleri adı altında gerçekleştirilen 09-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi ve 13 + Baraj geçme müsabakalarında 10 yaş grubunda yarışan İÇDAŞ Spor Kulübü’nün iki sporcusu Gül Ece Suçsuz ve Ömer Düzgören kategorilerinde İl Birinciliğini elde ederken, Türkiye Yüzme Federasyonu’nun belirlemiş olduğu katılım barajlarını da geçerek müsabakaları başarıyla tamamladılar. Müsabakalara katılan sporculara katılım madalyasının verildiği yarışlarda İÇDAŞ Spor Kulübü’ne 21 katılım madalyası verildi.

9-10 Yaş UGP Ligi Yüzme Şenliği müsabakalarına katılan İÇDAŞ Spor Kulübü sporcuları ve dereceleri şu şekilde;

Gül Ece SUÇSUZ (10 Yaş)

100m sırtüstü 01:24.23’lük derecesiyle il 1.’si, 200m sırtüstü 03:00.06’lık derecesiyle il 1.’si, 50m sırtüstü 39.50’lik derecesiyle il 1.’si, 100m serbest 01:15.51’lik derecesiyle il 1.’si oldu.

Ömer DÜZGÖREN (10 Yaş)

50m kelebek 43.17’lik derecesiyle il 1.’si, 50m serbest 36.51’lik derecesiyle il 1.’si, 50m sırtüstü 42.70’lik derecesiyle il 1.’si, 100m serbest 01:20.84’lük derecesiyle il 1.’si oldu.

BATUHAN KAYA ( 9 YAŞ )

50m kelebek 53.75 derecesiyle il 1.’si, 50m sırtüstü 52.23 derecesiyle il 2.’si, 100m kurbağalama 02:04:36 derecesiyle il 2.’si, 100m serbest 01:37:67 derecesiyle il 1.’si oldu.

DERİN GÜL (9 YAŞ)

100m sırtüstü 01:56:25 derecesiyle il 2.’si, 50m serbest 41:85 derecesiyle il 3.’sü, 100m kurbağalama 02:12:89 derecesiyle il 2.’si, 50m kurbağalama 01:00:24 derecesiyle il 4.’sü oldu.

EYLÜL LİYA DURAN ( 9 YAŞ )

50M kelebek 53.61 derecesiyle il 2.’si, 100m sırtüstü 01:58:78 derecesiyle il 3.’sü, 50m serbest 50:89 derecesiyle il 6.’sı, 50m sırtüstü 54.90 derecesiyle il 3.’sü oldu.

Beste Ada CEYLAN (9 yaş)

50m serbest 54.76 derecesiyle il 8.’si, 50m sırtüstü 58.21 derecesiyle il 5.’si, 50m kelebek 1:08.46 derecesiyle il 4.’sü oldu.

İlke ASİR (9 yaş)

50m serbest 1:28.35 derecesiyle il 11.’si, 50m sırtüstü 1:19.70 derecesiyle il 9.’su oldu.

Seher Ece TANER ( 10 yaş)

50m serbest 51.09 derecesiyle il 4.’sü, 100m serbest 2:00.02 derecesiyle il 3.’sü, 50m sırtüstü 1:07.23 derecesiyle il 7.’si, 100m sırtüstü 2:26.39 derecesiyle il 2.’si oldu.

Mira KAFKASYALI ( 10 yaş)

100m serbest 2:01.43 derecesiyle il 4.’sü, 50m sırtüstü 1:04.69 derecesiyle il 6.’si oldu.

Yusuf Çınar BİLGİÇ (9 yaş)

50m serbest 45.29 derecesiyle il 2.’si, 100m serbest 1:43.55 derecesiyle il 2.’si, 50m sırtüstü 1:06.29 derecesiyle il 7.’si oldu.

Anıl Berk KARABAL (9 yaş)

50m serbest 49.11 derecesiyle il 3.’sü, 50m sırtüstü 1:04.20 derecesiyle il 5.’si, 50m kurbağa 56.37 derecesiyle il 1.’si oldu.

Hasan Deniz KILIÇARSLAN (9 yaş)

50m serbest 50.14 derecesiyle il 4.’sü, 50m sırtüstü 56.31 derecesiyle il 4.’sü oldu.

Yusuf KAŞDEMİR (9 yaş)

50m serbest 1:02.59 derecesiyle il 6.’sı oldu.

Kayra Emin ERDURMUŞ ( 9 yaş)

50m serbest 1:13.99 derecesiyle il 7.’si, 50m sırtüstü 1:21.47 derecesiyle il 8.’si oldu.

Remzi Kerem ERDURMUŞ ( 9 yaş)

50m sırtüstü 1:06.25 derecesiyle il 6.’sı oldu.

Mustafa Ege HIDIR ( 9yaş)

50m serbest 1:22.28 derecesiyle il 8.’si, 50m sırtüstü 1:23.54 derecesiyle il 9.’sü oldu.

İbrahim Ömer ACAR ( 10 yaş)

50m serbest 49.24 derecesiyle il 5.’si, 100m serbest 1:49.57 derecesiyle il 5.’si, 50m sırtüstü 54.40 derecesiyle il 5.’si, 10m sırtüstü 2:00.37 derecesiyle il 3.’sü oldu.

Eymen Ömer KARA ( 10 yaş)

50m serbest 46.46 derecesiyle il 4.’sü, 100m serbest 1:46.78 derecesiyle il 4.’sü, 50m sırtüstü 53.50 derecesiyle il 4.’sü, 10m sırtüstü 2:02.78 derecesiyle il 4.’sü oldu.

Yusuf ALKAN ( 10 yaş)

50m serbest 53.22 derecesiyle il 7.’si, 100m serbest 2:09.33 derecesiyle il 7.’si, 50m sırtüstü 58.08 derecesiyle il 6.’sı, 100m sırtüstü 2:03.94 derecesiyle il 5.’sı oldu.

Levent Timur ŞEREF ( 10 yaş)

50m serbest 51.24 derecesiyle il 6.’sı, 100m serbest 2:02.45 derecesiyle il 6.’si, 50m sırtüstü 1:01.77 derecesiyle il 7.’si, 100m sırtüstü 2:19.51 derecesiyle il 6.’si oldu.

Alp DAĞDEVİREN ( 10 yaş)

50m serbest 40.51 derecesiyle il 3.’sü, 100m serbest 1:37.43 derecesiyle il 3.’sü, 50m sırtüstü 46.17 derecesiyle il 3.’sü, 100m sırtüstü 1:42.72 derecesiyle il 2.’si oldu.

Sevilay Koç

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.