SON DAKİKA
Hava Durumu

Bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandılar

İçdaş Spor Kulübü'nün başarılı yüzücüleri bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Haber Giriş Tarihi: 14.10.2022 10:16
Haber Güncellenme Tarihi: 14.10.2022 10:16
https://www.kaleninsesi.com
Bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandılar

TYF 2022-2023 Sezonu Faaliyet Programında yer alan 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi 3. Vize Ön Eleme Müsabakası Çanakkale Anafartalar Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi. Müsabakalara, İÇDAŞ Spor Kulübü’nden 9, Çanakkale Işık Gençlik Spor Kulübü’nden 6, Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden 5 ve Çanakkale Belediye Spor Kulübü’nden 5 sporcu olmak üzere toplam 25 sporcu katılım gösterdi. Gerçekleştirilen müsabakaları başarıyla tamamlayan İÇDAŞ Spor Kulübü’nün sekiz sporcusu 11-12 Yaş İl İçi 3. Vize Müsabakasında B2,A1,A2,A3,A4 barajlarından en az 3 baraj geçerek 5-6 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul İlinde düzenlenecek olan bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

TYF 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi 3. Vize Müsabakasında baraj geçen sporcular ve dereceleri şu şekilde;

Ahmet Gökhan GÜRLER (12 Yaş)

50m serbest 28.23’lük derecesiyle (A4) barajı geçerek il 1.si

50m kelebek 30.58’lik derecesiyle (A4) barajı geçerek il 1.si

100m serbest 1:03.24’lük derecesiyle (A3) barajı geçerek il 1.si

50m sırtüstü 33.01’lik derecesiyle (A3) barajını geçerek il 1si

100m kelebek 1:12.30’luk derecesiyle (A2) barajı geçerek il 2.si

200m sırtüstü 02:39.24’lük derecesiyle (A2) barajı geçerek il 2.si

200m kelebek 02:54.94’lük derecesiyle (A1) barajı geçerek il 1.si olmuştur.

Güney Berk KAYA (12 Yaş)

50m serbest 29.25’lik derecesiyle (A3) barajı geçerek il 2.si

50m kelebek 31.52’lik derecesiyle (A3) barajı geçerek il 2.si

50m sırtüstü 1:03.24’lük derecesiyle (A3) barajı geçerek il 2.si

100m serbest 01:04.20’lik derecesiyle (A2) barajını geçerek il 2si

100m kelebek 1:11.67’lik derecesiyle (A2) barajı geçerek il 1.si

200m sırtüstü 02:40.05’lik derecesiyle (A2) barajı geçerek il 2.si

100m sırtüstü 01:14.14’lük derecesiyle (A2) barajı geçerek il 1.si olmuştur.

Zeynep EROL (12 Yaş)

100m serbest 1:08.36’lık derecesiyle (A2) barajını geçerek il 1.si

50m serbest 31.43’lük derecesiyle (A2) barajı geçerek il 1.si

200m sırtüstü 2:48.71’lik derecesiyle (A1) barajı geçerek il 2.si

100m sırtüstü 1:20.25’lik derecesiyle (A1) barajı geçerek il 2.si

50m sırtüstü 36.86’lık derecesiyle (A1) barajı geçerek il 2.si

50m kelebek 34.16’lık derecesiyle (A1) barajı geçerek il 3.sü olmuştur.

Ada TUNA (12 Yaş)

100m serbest 1:08.77’lik derecesiyle (A2) barajını geçerek il 2.si

50m serbest 31.64’lük derecesiyle (A2) barajı geçerek il 2.si

400m serbest 5:30.54’lük derecesiyle (A1) barajını geçerek il 3.sü

100m sırtüstü 1:23.95’lik derecesiyle (B2) barajı geçerek il 5.si

50m sırtüstü 37.90’lık derecesiyle (A1) barajı geçerek il 4.sü

50m kelebek 35.45’lik derecesiyle (A1) barajı geçerek il 5.si olmuştur.

Ecem AYDIN (11 Yaş)

50m serbest 32.37’lik derecesiyle (A3) barajı geçerek il 1.si

100m serbest 1:11.08’lik derecesiyle (A2) barajını geçerek il 1.si

50m sırtüstü 38.10’luk derecesiyle (A1) barajını geçerek il 1.si

50m kelebek 36.95’lik derecesiyle(A1) barajını geçerek il 1.si

400m serbest 5:37.56’lık derecesiyle (A1) barajını geçerek il 1.si

200m sırtüstü 3:08.03’lük derecesiyle (A1) barajını geçerek il 2.si

200m karışık 3:11.37’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 1.si

50m kurbağalama 44.24’lük derecesiyle (A1) barajını geçerek il 1.si

100m sırtüstü 1:28.81’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 3.sü olmuştur.

Ceylin SABAN (11 Yaş)

50m serbest 34.65’lik derecesiyle (A1) barajı geçerek il 2.si

100m serbest 1:15.63’lük derecesiyle (A1) barajını geçerek il 2.si

50m sırtüstü 39.71’lik derecesiyle (A1) barajını geçerek il 2.si

50m kelebek 42.57’lik derecesiyle(B1) barajını geçerek il 3.si

400m serbest 6:17.37’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 2.si

200m sırtüstü 3:08.47’lik derecesiyle (A1) barajını geçerek il 3.sü

50m kurbağalama 47.58’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 2.si

100m sırtüstü 1:26.48’lik derecesiyle (A1) barajını geçerek il 1.si olmuştur.

Beren Gülce GÜNER (11 Yaş)

50m serbest 34.73’lük derecesiyle (A1) barajı geçerek il 3.sü

100m serbest 1:18.08’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 4.si

50m sırtüstü 43.80’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 5.si

400m serbest 6:18.24’lük derecesiyle (B2) barajını geçerek il 3.sü

200m sırtüstü 3:34.08’lik derecesiyle (B1) barajını geçerek il 5.si

50m kurbağalama 48.21’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 3.sü

100m sırtüstü 1:35.94’lük derecesiyle (B2) barajını geçerek il 4.sü olmuştur.

Selin BECEREN (11 Yaş)

50m serbest 34.86’lık derecesiyle (A1) barajı geçerek il 3.sü

100m serbest 1:17.45’lik derecesiyle (A1) barajını geçerek il 3.sü

50m sırtüstü 41.02 derecesiyle (B2) barajını geçerek il 3.sü

50m kelebek 38.60’lık derecesiyle(B2) barajını geçerek il 2.si

200m sırtüstü 3:08.00’lık derecesiyle (A1) barajını geçerek il 1.si

100m sırtüstü 1:28.61’lik derecesiyle (B2) barajını geçerek il 2.sü olmuştur.

Karma, 4x100m Serbest (12 Yaş)

Ahmet Gökhan GÜRLER, Zeynep EROL, Ada TUNA, Güney Berk KAYA

Yarışını takım halinde yüzerek 04:31.44’lük derecesiyle il 1.si olmuşlardır.

Karma, 4 X 50m Karışık (12 Yaş)

Güney Berk KAYA-50m sırtüstü,

Ahmet Gökhan GÜRLER-50m kurbağalama,

Zeynep EROL-50m kelebek ve

Ada Tuna-50m serbest,

Yarışlarını takım halinde yüzerek 02:18.57’lik derecesiyle il 1.si olmuşlardır.

Karma, 4x100m Serbest (11 Yaş)

Ceylin SABAN

Selin BECEREN

Beren Gülce GÜNER

Ecem AYDIN

Yarışını takım halinde yüzerek 05:13.02’lik derecesiyle il 1.si olmuşlardır.

Karma, 4 X 50m Karışık (11 Yaş)

Ceylin SABAN-50m sırtüstü,

Ecem AYDIN-50m kurbağalama,

Selin BECEREN-50m kelebek ve

Beren Gülce GÜNER-50m serbest

Yarışlarını takım halinde yüzerek 02:37.54 derecesiyle il 1.si olmuşlardır.

 

Sevilay Koç

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.