SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bigaspor Yöneticilerinden bir dizi ziyaret (24.06.2022)

Bigaspor Kulüp Başkanı İbrahim Küçük ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor.
Haber Giriş Tarihi: 24.06.2022 11:27
Haber Güncellenme Tarihi: 24.06.2022 11:27
kaleninsesi.com

Bigaspor Kulüp Başkanı İbrahim Küçük ve Yönetim Kurulu üyeleri; Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk, Çanakkale ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar ve TÜFAD Başkanı Mustafa Meteertem'i ziyaret etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan ile görüşen Bigaspor Kulüp Başkanı İbrahim Küçük ve Yöneticiler, İlyas Bayram Stadı çalışmaları, 18 Eylül Stadı ve diğer spor yatırımları hakkında bilgi aldılar.

Başkan Küçük ve Yöneticiler, İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk ile de bir araya geldi. Bigaspor Kulübü çalışmaları hakkında bilgi aktaran Kulüp Başkanı İbrahim Küçük, ziyaret sırasında İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk'e Bigaspor atkısı hediye etti. Kulüp Başkanı İbrahim Küçük ve beraberindeki Yöneticiler, Çanakkale ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar'ı da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Ziyarette Başkan İbrahim Küçük ve Yöneticiler tarafından Firuz Erdil ve Hayrettin Acar'a Bigaspor atkısı hediye edildi.

Bigaspor Kulüp Başkanı İbrahim Küçük ve Yöneticiler, TÜFAD Başkanı Mustafa Meteertem'i de ziyaret ederek projeler ve çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Başkan İbrahim Küçük ve Yöneticiler, TÜFAD Başkanı Mustafa Meteertem'e Bigaspor atkısı hediye etti. Başkan İbrahim Küçük, ziyaretlerde ilgi ve alakalarından dolayı İl Müdürü Ömer Kalkan'a, İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk’e, Çanakkale ASKF Başkanı Dr Firuz Erdil’e, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar’a ve TÜFAD Başkanı Mustafa Meteertem'e teşekkür etti.

Gürhan Kökçak

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar