SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Gururlandıran tesadüf

Bayramiç Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden Busenur Korkmaz, Bayramiç Meslek Yüksekokulu mezunlarından Burcu Yaşar’ın yanında staj görmeye başladı.
Haber Giriş Tarihi: 08.08.2022 13:00
Haber Güncellenme Tarihi: 08.08.2022 13:00
https://www.kaleninsesi.com
kapak resmi

Bayramiç Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü, Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri mezuniyetleri için gerekli olan yaz stajlarına devam ediyor. Bugüne kadar onlarca mezun veren Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü  öğrencileri ise iş sahibi olarak çalışma hayatlarına atıldı. Bayramiç Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden Busenur Korkmaz, yaz staj için Bursa’da özel bir anaokulu ile görüşmeye gittiğinde daha önce hiç karşılaşmamış olsalar da tanıdık bir yüze tesadüf etti. Görüşme esnasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bayramiç Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim görmekte olduğunu ifade etmesi üzerine ilgili kurumda çalışmakta olan Bayramiç Meslek Yüksekokulu mezunlarından Burcu Yaşar, kendisinin de aynı meslek yüksekokulundan mezun olduğunu belirterek tanıştılar. Busenur’un ilgili kurum tarafından stajyer öğrenci olarak kabul edilmesiyle birlikte stajına Burcu Yaşar’ın yanında başladı.  

Konu hakkında değerlendirmede bulunan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Öğr. Gör. İsmail Sabah, “mezun öğrencilerimizden Burcu Yaşar’ın bilgi, birikim ve tecrübelerini öğrencilerimizden Busenur Korkmaz’a aktarıyor olması bizler için hem gurur hem de memnuniyet verici bir durum. Farklı yıllarda da olsa aynı sıralardan geçen iki öğrencimizin yollarının kesişmiş olması söz konusu stajı hem öğrencilerimiz hem de bizler için daha anlamlı kılmaktadır. Öğrencimiz Busenur Korkmaz’a verimli bir staj dönemi ve mezunlarımızdan Burcu Yaşar’a meslek hayatında gönülden başarılar dileriz” dedi. 

Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar