SON DAKİKA
Hava Durumu

“GÜÇLÜ ÇOCUKLAR”

“Güçlü Çocuklar Kongresi”, “Güçlü Çocuklar Erasmus+ Spor Projesi” sonuçlarını kamuoyu ile paylaşma amacıyla Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin koordinatörlüğünde Sağlık Yüksek Okulu Safiye Elbi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2018 16:19
https://www.kaleninsesi.com
“GÜÇLÜ ÇOCUKLAR”

Kongre’ye,  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Görün, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Necati Cerrahoğlu katıldı.

Kongre’de İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, “Güçlü Çocuklar Erasmus+ Spor Projesi” ile ilgili sunum gerçekleştirerek emeği geçenlere teşekkürlerini ifade etti. ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Necati Cerrahoğlu proje ile ilgili konuşma icra etti. Proje Koordinatörü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğr. Gör. Anja Güder proje sonuçlarını ifade eden sunum gerçekleştirdi.

İstiklal İlkokulu ve ÇOMÜ ÇABA Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Merkezi’nde 8 haftalık programlar dahilinde uygulanan “Güçlü Çocuklar Erasmus+ Spor Projesi” ile özellikle sporun değeri ve erken çocukluk dönemi hareket deneyimleri hakkında farkındalık yaratmak amaçlanıyor.

Kongre süresince Letonya, Belçika, İtalya ve Almanya’dan gelen uzmanlar tarafından “Güçlü Çocuklar Erasmus+ Spor Projesi” ile ilgili atölye çalışmaları düzenlenecek ve özgül çalışma dalları katılımcılara sunulacak. NURDURAN DUMAN

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.