Çanakkaleli yüzücüler bölge müsabakalarına katılacak!

Çanakkale Belediyespor Kulübü yüzücüleri, Sakarya’da Ulusal Gelişim Projesi Grup Müsabakalarında mücadele etti.

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Grup Müsabakaları Sakarya ilinde düzenlendi. 7 şehirden 47 kulüp ve 316 sporcunun 3 gün boyunca kıyasıya mücadele ettiği müsabakalar sonucu, Çanakkale Belediyespor Kulübü yüzücüleri geçtikleri baraj dereceleri ile Kasım ayında yapılacak olan bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Çanakkale Belediyespor Kulübü yetkilileri; “Müsabakalar sonucu geçtikleri baraj dereceleri ile Kasım ayında yapılacak olan bölge müsabakalarına katılmaya hak kazanan sporcularımızı tebrik eder, antrenör ve sporcularımızın başarılarının devamını dileriz” dediler.

Çanakkale Belediyespor Kulübü sporcuları ve aldıkları dereceler şu şekilde;

GÖKÇE DURU ÇAKICI

50 M Kurbağalama 00:39:84 derecesiyle 3., 100 M Kurbağalama 01:21:75 derecesiyle 3. oldu

DEFNE BAHAR

200 M Karışık 02:55:52 derecesiyle 3., 50 M Serbest 00:32:22 derecesiyle 3., 50 M Sırtüstü 00:37:85 derecesiyle 4., 100 M Kelebek 01:21:19 derecesiyle 6. oldu.

YAĞIZ ŞENTUNA

100 M Kurbağalama 01:41:56 derecesiyle 7., 200 M Karışık 03:06:54 derecesiyle 9., 100 M Kelebek 01:32:10 derecesiyle 9, 100 M Serbest 01:17:03 derecesiyle17. oldu.

ELİF ÖZALP

200 M Sırtüstü 03:03:00 derecesiyle 13., 100 M Sırtüstü 01:29:05 derecesiyle 15., 50 M Serbest 00:34:13 derecesiyle 19., 200 M Karışık 03:09:03 derecesiyle 19. oldu.

EZGİ ŞENTUNA

100 M Sırtüstü 01:28:10 derecesiyle 13., 100 M Serbest 01:15:78 derecesiyle 14., 200 M Sırtüstü 03:04:59 derecesiyle 17., 200 M Karışık 03:12:48 derecesiyle 20. oldu.

MUSTAFA YİĞİT DÖNMEZ

100 M Kurbağalama 01:35:97 derecesiyle 7., 50 M Serbest 31.70 derecesiyle 11., 200 M Karışık 03:02:23 derecesiyle 18, 100 M Serbest 01:12:25 derecesiyle 19. oldu.

ZEYNEP BOYRAZ

200 M Kurbağalama 03:41:53 derecesiyle 9., 100 M Kurbağalama 01:42:83 derecesiyle 13., 50 M Kurbağalama 00:49:20 derecesiyle 15., 200 M Karışık 03:16:40 derecesiyle 23. oldu.

REMZİ KEREM ERDOĞAN

50 M Kelebek 00:42:92 derecesiyle 13., 50 M Sırtüstü 00:41:53 derecesiyle 16., 100 M Sırtüstü 01:32:56 derecesiyle 16. 50 M Serbest 00:35:79 derecesiyle 26. oldu.

ESİLA SUNAL

100 M Sırtüstü 01:26:78 derecesiyle 14., 50 M Sırtüstü 00:40:75 derecesiyle 17., 100 M Serbest 01:17:76 derecesiyle 24., 50 M Serbest 00:35:05 derecesiyle 28. oldu.

MUSTAFA ARHAN ÖZMEN

50 M Sırtüstü 00:40:49 derecesiyle 20., 200 M Karışık 03:11:21 derecesiyle 23., 100 M Serbest 01:16:17 derecesiyle 30., 50 M Serbest 00:34:03 derecesiyle 31. oldu.

16 May 2024 - 22:30 Çanakkale- Spor

Mahreç  Utku Yaşar Cüce


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kaleninsesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kaleninsesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kaleninsesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kaleninsesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.