AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR

            1- İlçemiz Ümmühan Mahallesinde aşağıda adres ve ihale bilgileri yazılı 2 (iki) adet işyeri, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45'inci ma...

            1- İlçemiz Ümmühan Mahallesinde aşağıda adres ve ihale bilgileri yazılı 2 (iki) adet işyeri, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45'inci maddesi hükümlerine göre açık teklif usulü ihale ile 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir.

            2- İhaleler 26 Şubat 2024 Pazartesi günü aşağıda belirtilen saatlerde Belediyemiz Hizmet Binası toplantı salonunda Encümen huzurunda yapılacaktır.

            3- İhale yerleri adres ve bilgileri;

a) Ümmühan Mahallesi Cami Sokak No:7(143 ada, 8 parsel) adresindeki işyerinin, ihale aylık kira bedeli 1700,00-TL ihale geçici teminatı ise 1836,00-TL olup, ihale saati 14.30'dur.

b) Ümmühan Mahallesi Edremit Caddesi No:2/6 adresindeki işyerinin, ihale aylık kira bedeli 2200,00-TL ihale geçici teminatı ise 2376,00-TL olup, ihale saati 14.40'dır.

            4- İhale şartnamesi Ayvacık Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden temin edilebilir.

            5- İhaleye katılmak isteyenlerin Belediyemize en geç 26.02.2024 günü saat 14.00'e kadar; dilekçe ile geçici teminat makbuzları, kimlik Fotokopisi, Tüzel kişilik olarak ihaleye katılacakların ilave olarak yetki belgesi, imza sirküleri, Ticaret Odası kayıt belgesini, Ticaret Sicil Gazetesini, Vekaleten ihaleye katılacakların Noter tasdikli vekaletname örneği ve imza sirkülerini, Ortak girişim olarak ihaleye katılacakların ortaklık hisse oranları ile bu ortaklığın sözleşme süresince devam edeceğini belirten Noter onaylı ortaklık beyannamesi, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşu olarak ihaleye katılacakların yetki belgesi ile müracaatları yeterlidir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular, posta ile başvurulması halinde postadaki gecikmeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlanen duyurulur.

#ilangovtr

Basın No ILN01981501

15 Şub 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kaleninsesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kaleninsesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kaleninsesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kaleninsesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.