İLAN ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DEVLET HASTANESİ TAŞINMAZ MAL KİRALAMA İHALESİ

SIRA NOKÖYÜ/MAHALLESİPAFTA/CİLT NOADA VE PARSEL /SIRA NO.KİRALANACAK KISIM(M2)KULLANIM AMACIKİRALAMA SÜRESİ (YIL)YILLIK TAHMİNİ BEDELİ (TL)GEÇİCİ TEMİ...

SIRA NOKÖYÜ/MAHALLESİPAFTA/CİLT NOADA VE PARSEL /SIRA NO.KİRALANACAK KISIM
(M2)
KULLANIM AMACIKİRALAMA SÜRESİ (YIL)YILLIK TAHMİNİ BEDELİ (TL)GEÇİCİ TEMİNAT (TL)İHALE
Günü- Saati
01Hamidiye Mah, Rauf Denktaş Cad. No:17H16C14T3C
H16C14T3D
518/1Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde bulunan 77 m2 lik kısım    (7 Nolu dükkan)Ticari Faaliyet3(üç)238.421,287.152,6411.12.202310:00

Yukarıda niteliği belirtilen taşınmaz malın kiralama ihalesi, 2886 Sayılı Devlet ihale Kanununun 45 inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile karşısında yazılı tarih ve saatte belirtilen tahmini bedel üzerinden, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Hamidiye Mah. Rauf Denktaş Cad. No.17 Kepez/Çanakkale adresinde, teşekkül edecek komisyon huzurunda Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.
İHALEYE KATILABİLMEK İÇİN GEREKEN BELGELER VE YETERLİK KRİTERLERİ :

  1. Faaliyet alanını mevzuatı gereği kayıtlı olduğu bakanlık, kurum, oda v.b alınmış İhale konusu iş ile iştigal ettiğine dair şüphe bırakmayacak nitelikte kayıt belgesi olmalıdır. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile Hazine Taşınmazlarının İdaresi Hakkında Yönetmelik hükümleri ile diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde, sağlık tesisleri kampus alanlarında faaliyet göstermesine izin verilmeyen iş kolları başta olmak üzere, devlet güvenliği, örf-adet ve genel ahlaki değerlere aykırı ve idarece sakıncalı bulunacak her türlü alet, kitap, broşür gibi eşya ile alkol ve tütün içeren ürün satışı ve servisiyle ilgili faaliyet alanlarında bulunacaklar ihaleye katılamayacaktır. İhaleye katılanların faaliyet alanları ihale komisyonu tarafından incelenip uygun bulunmaması durumunda isteklinin verdiği teklif değerlendirmeye alınmayacaktır.
  2.  Bağlı bulunulan Meslek Odası, Esnaf Odasından, ilgili kurum ve kuruluşlardan 2023 yılı içerisinde alınmış ihale konusu iş ile ilgili Faaliyet Belgesi olmalıdır.
  3. Muhammen bedelin en az  % 3’ü kadar geçici teminat bedelinin Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Muhasebe Birimine veya Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi T.Halk Bankası İban No : TR500001200963800005000053 nolu hesaba yatırıldığında dair dekont aslı veya geçici banka teminat mektubu (banka mektubu 2886 sayılı kanuna gereği süresiz olacaktır.) olacaktır.
  4. Tebligat için adres beyanı olmalıdır.
  5. Gerçek kişiler, T.C. Kimlik Numarasını içeren Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (arkalı-önlü) veya Nüfus Cüzdanı Örneği olmalıdır.
  6. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösterir İmza beyannamesi ve İmza Sirküleri

a)      Gerçek kişiler, noter tasdikli imza beyannamesi olmalıdır.
b)      Tüzel kişiler, ihalenin yapıldığı yıl içerisinde alınmış Sicil Kayıt Belgesi ile Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliğe tam yetkili olduklarını gösterir Noter tasdikli imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermek zorundadır.

a. İhaleye ait şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde idaremizde bedelsiz görülebilir. İhaleye teklifte bulunacak olanların hastane veznesine yatıracağı 100 (Yüz) TL karşılığında idarece onaylı şartname ve eklerini almak zorundadır. Bun ilişkin dekont  ihale dosyasında bulunacaktır.

b. İstekliler, ihale saatine kadar ihale komisyon başkanlığına ulaşmış olması şartı ile tekliflerini posta yoluyla da gönderebilir. Ancak postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı idaremiz sorumlu değildir.

İlan Olunur

#ilangovtr

Basın No ILN01939801

05 Ara 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kaleninsesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kaleninsesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kaleninsesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kaleninsesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.