İLAN KÜÇÜKKUYU BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

1.Beldemiz  Küçükkuyu Mıhlı Mahallesi 355 ada 7 parselin batısında bulunan 6 m2  büyüklüğünde ki büfe yeri 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir. 2.Taş...

1.Beldemiz  Küçükkuyu Mıhlı Mahallesi 355 ada 7 parselin batısında bulunan 6 m2  büyüklüğünde ki büfe yeri 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir.

2.Taşınmazların kiralama ihalesi Belediye Encümeninden kurulu ihale komisyonu huzurunda, Belediye Başkanlık Makam Odası'nda, 02/11/2023  günü saat: 14.00 da 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesine göre Açık İhale Usulü ile ihale edilerek kiraya verilecektir.

3. İhaleye katılabilmek için; 08.09.1983 tarih, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve bu

Kanunun 74. Maddesine dayanılarak çıkarılan Yönetmelikte belirtilen niteliklere haiz olmak yine

anılan Kanun ve Yönetmelikte açıklanan biçimde teklifte bulunmak,

Ayrıca;

a)İhale dokümanının satın alındığına dair belgeyi,

b)Tebligat için ikametgah belgesi ile,

c)Gerçek kişilerin nüfus cüzdan fotokopisi,

d)Geçici teminatı (Tedavüldeki Türk Parası veya Kanunun 26. maddesinin (b) bendine göre belirlenen bankaların verecekleri süresiz teminat mektupları veya Devlet tahvilleri ve hazine kefaleti haiz tahviller) yatırdıklarına dair vezne makbuz veya teminat mektubu ile ihale doküman dosyası (Taşınmaz Mal Kira Şartnamesi - Kiralama Teknik Şartnamesi -  Sözleşme Tasarısı- İlan - Borcu Yoktur Yazısı)

e)Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğünden vadesi geçmiş borcu olmadığına dair borcu yoktur yazısını,

g)Tüzel kişilerde ise yukarıdaki şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş vekâletnameyi,  tüm ortakların tebligat için ikametgah belgesi vermeleri,

h)Vekaleten ihaleye katılma halinde; vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi vermek zorundadır.

4.İlana yazılmayan bilgiler taşınmaz mal kira şartnamesi, kiralama teknik şartnamesi ve sözleşme tasarısında mevcut olup, istekliler şartname ve sözleşmenin bütün usul ve esaslarına uymak zorundadır. İhaleye giren gerçek ve tüzel kişiler bütün bu şartları peşinen kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Posta ve faks ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

5.İdaremiz ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

6.İhaleye ait şartname bilgi ve belgeleri Küçükkuyu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Sahil Mh.Süleyman Sakallı Caddesi No:55  adresinde mesai saatleri içinde görülebilir. İhaleye katılacak olan istekliler ihale dokümanı satın almak zorundadır. İhale dokümanı Küçükkuyu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden 160.-TL makbuz karşılığı satın alınabilecektir.

6.Geçici Teminat Bedeli 3 (üç) yıllık bedel üzerinden alınır. Üç yıllık kira bedeli ve geçici teminatı aşağıya çıkarılmıştır.

 

                 Kira Bedeli  3 Yıllık                                               Geçici Teminatı (%3)

               

                 274.631,49   TL                                                     8.239,00  TL                                                 

 

                                                                                                                                      Cengiz BALKAN

                                                                                                                                      Belediye Başkanı

#ilangovtr

Basın No ILN01911665

25 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kaleninsesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kaleninsesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kaleninsesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kaleninsesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.