DHMİ ÇANAKKALE HAVALİMANI İŞ KIYAFETİ ALIMI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) ÇANAKKALE HAVA ALANI MÜDÜRLÜĞÜ

DHMİ Çanakkale Havalimanı İş Kıyafeti Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup...

DHMİ Çanakkale Havalimanı İş Kıyafeti Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1126332

 

1-İdarenin

a) Adı

:

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) ÇANAKKALE HAVA ALANI MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

Çanakkale Havalimanı Müdürlügü ÇANAKKALE MERKEZ/ÇANAKKALE

c) Telefon ve faks numarası

:

2862131021 - 2862130877

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

DHMİ Çanakkale Havalimanı İş Kıyafeti Alımı

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

Erkek Kışlık İş Tişörtü (140 adet) , .Erkek Yazlık İş Tişörtü (140 adet) , .Erkek Kışlık İş Pantolonu (70 adet) , .Erkek Yazlık İş Pantolonu (140 adet) , .Kışlık Koruyucu Mont veya Kaban (Polar İçlikli) (19 adet ), .Şapka (19 adet) , .Bere (19 adet)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

DHMİ Genel Müdürlüğü Çanakkale Havalimanı Müdürlüğü

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Ürünler işe başlama tarihinden itibaren 30 gün içerisinde idaremize teslim edilecektir. Bu süre içerisinde ürünlerin teslim edilememesi durumunda yüklenicinin talebi üzerine 1(bir) defa olmak üzere 30 güne kadar teslim süresi uzatılabilir.

d) İşe başlama tarihi

:

27.11.2023

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

26.10.2023 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

DHMİ Çanakkale Havalimanı Müdürlüğü Burhan Usta Eğitim ve Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Yetkili satıcılığı veya imalatçılığı gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

a) İmalatçı ise imalatçı olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
b) Yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
c) Türkiye’de serbest bölgelerde faaliyet gösteriyor ise yukarıdaki belgelerde belirtilen serbest bölge faliyet belgesine ilişkin bilgiler.
İsteklilerin yukarıda sayılan bilgilerden, kendi durumuna uygun bilgi veya bilgileri belirten isteklilerin yeterlik bilgileri tablosu uygun kabul edilir. İsteklinin imalatçı olduğu aşağıdaki belgelerdeki bilgiler ile tevsik edilir.

a. İstekli adına düzenlenen Sanayi Sicil Belgesi

b.İsteklinin üyesi olduğu meslek odası tarafından istekli adına düzenlenen Kapasite Raporu

c.İsteklinin kayıtlı olduğu meslek odası tarafından istekli adına düzenlenen İmalat Yeterlik Belgesi,

ç.İsteklilerin adlarına veya unvanlarına düzenlenmiş olan teklif ettiği mallara ilişkin yerli malı belgesi veya teknolojik ürün deneyim belgesi,

d.İsteklinin alım konusu malı ürettiğine ilişkin olarak ilgili mevzuat uyarınca yetkili kurum veya kuruluşlarca düzenlenen ve isteklinin üretici veya imalatçı olduğunu gösteren belgeler

İsteklilerin yukarıda belirtilen belgelerden kendisine uygun olanı sunmaları yeterlidir.

4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

.İhaleye teklif veren istekliler; Çanakkale Havalimanı ARFF Şefliği ve Elektrik Şefliği personeli çalışma kıyafeti tablosunda yer alan kumaşlara ve renklere göre üretilmiş birer takım (Yazlık kısa kollu T-shırt, Pantolon(Yazlık),Pantolon(Kışlık), MONT-Kaban ve polar içliği, Kışlık Yarım fermuarlı sweat, bere ve şapka) numune ürün bilgisini Yeterlik Bilgileri Tablosunda beyan edeceklerdir. İhaleden önce numune verilmeyecektir. Ekonomik açıdan en avantajlı birinci ve varsa ekonomik açıdan en avantajlı ikinci teklif sahibi olması öngörülen istekliler tüm kalemler için bir adet/çift numuneyi İhale komisyonuna sunacaklardır. 

.İhale aşamasında teslim edilen numuneler; kabul muayene aşamasında teslim edilen ürünlerle karşılaştırılacak ve Teknik özellikler, logo, yazı ve teknik detaylara uygunluğu, her kumaşa ilişkin olarak tablolarda belirtilen test değerlerine göre, ürünlerin istenilen test ve özellikleri karşılayıp karşılamadığı hususunda tereddüt oluşursa örnekleme usulü alınan (her üründen İki adet ürün)numuneler Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait laboratuvarlarda bu da mümkün olmaz ise özel laboratuvarlarda tüm masrafları Yükleniciye ait olmak üzere analize tabi tutulacaktır. Uygun görülmeyen numuneler ve ürünler reddedilecektir
Kıyafetlerin her biri ayrı katlanarak ambalajlanacak, her beden ayrı kolilerde olacak şekilde oluklu mukavva kutulara konulacaktır. Kutular üzerine malzeme adı, içinde bulunan kıyafetlerin beden ölçüleri, miktarı, imal yılı, firma isim ve adresi yazılacaktır. Kutular içerisindeki ağırlığı taşıyabilecek sağlamlıkta açılmayacak şekilde yapıştırılmış ve/veya çemberlenmiş olacaktır. Her bir ürün için ürünün üzerine not olarak adı-soyadı ve beden bilgisi iliştirilerek poşetli ve ütülü teslim edilecektir.

4.3.3. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:

Belge Adı

Açıklama

Numune ürün bilgisi

Çalışma kıyafeti tablosunda yer alan kumaş ve renklere göre üretilmiş birer takım (Yazlık kısa kollu t-shirt, pantalon(yazlık), pantalon(kışlık),mont-kaban ve polar içliği, kışlık yarım fermuarlı sweat, bere ve şapka) numune ürün bilgisi

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 50 (Elli) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01911143

18 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kaleninsesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kaleninsesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kaleninsesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kaleninsesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.