SON DAKİKA
Hava Durumu

Proje hazırlama ve yazma eğitimleri tamamlandı

Çanakkale’de "TÜBİTAK 2204 Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları" kapsamında proje hazırlama ve yazma eğitimleri gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 25.12.2022 13:41
Haber Güncellenme Tarihi: 25.12.2022 13:41
https://www.kaleninsesi.com
Proje hazırlama ve yazma eğitimleri tamamlandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa TÜBİTAK Bölge Koordinatörlüğü iş birliğinde 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programı kapsamında TÜBİTAK 2204 Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları için TÜBİTAK Proje Hazırlama ve Yazma Eğitimleri Bilim ve Sanat Merkezi Atölyeleri ile Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. TÜBİTAK Bölge Koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Özkan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Faruk Öztürk, Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şehnaz Baltacı, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bayram Tay, Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Camadan tarafından gerçekleştirilen eğitimlerden farklı branşlarda çok sayıda öğretmen istifade etti. Eğitimlerin gerçekleştirildiği günlerde İl Millî Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz tarafından kentte eğitim veren öğretim üyesi hocalara plaket, çiçek ve hediye takdiminde bulunuldu.

TÜBİTAK 2204 Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları için TÜBİTAK Proje Hazırlama ve Yazma Eğitimleri'nin son gününde TÜBİTAK Bölge Koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Özkan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Faruk Öztürk, İl Millî Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Ergüven tarafından eğitime katılan öğretmenlere katılım sertifikaları takdim edildi. Toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından TÜBİTAK Proje Hazırlama ve Yazma Eğitimleri sona erdi.

Gürhan Kökçak

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.