SON DAKİKA
Hava Durumu

Genç iş insanları MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı’nda

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale, İstanbul’da düzenlenen MÜSİAD EXPO 2022 Fuarına 100 öğrenciyle birlikte katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 07.11.2022 09:31
Haber Güncellenme Tarihi: 07.11.2022 09:31
https://www.kaleninsesi.com
Genç iş insanları MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı’nda

Hem genç iş insanları hem de bu konuda ilgisi olan üniversite öğrencileri üzerinde aktif rol oynayan ve çalışmalarına ara vermeyen Genç MÜSİAD Çanakkale Şubesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ndeki öğrenci topluluğu ile de üniversite öğrencileri ile birlikte devamlı çalışmalar yapıyor. İstanbul’da düzenlenen MÜSİAD EXPO 2022 fuarı ziyaretinde gençler, Genel Başkan Mahmut Asmalı, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan Akbal, MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Şerif Mutlu ile bir araya gelerek görüşmeler gerçekleştirdiler. MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, Çanakkaleli gençler ile çekindiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşırken şu sözlere de yer verdi: “MÜSİAD EXPO fuarımıza yurt içi ve yurt dışından katılan gençlerimizle bir araya geldik. Gençlerimizi tüm platformlarda destekleyerek, girişimcilik alanında teşvik etmeye ve yol göstermeye devam edeceğiz. Bu kapsamda Genç MÜSİAD'ımız en değerli okuldur.”

Genç MÜSİAD Çanakkale Başkanı Ali Hikmet Aydın yaptığı açıklamada; “İş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline gelen, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan, entelektüel birikimini paylaşıma açan, “kamu yararına dernek” statüsüne sahip güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşu’dur. Bunun için her alanda aktif,rol model ve örnek çalışmalar yapma gayretindeyiz.MÜSİAD EXPO 2022 fuarına Çanakkale Şubesi olarak yaklaşık 100 öğrenci kardeşimiz ile birlikte katıldık.Öğrencilerin MÜSİAD’ı tanıması,yapılan çalışmalarda yer almaları için bu etkinlikleri düzenli olarak çeşitlendirerek yapmayı amaçlıyoruz. Sayın Genel Başkanım Mahmut Asmalı’ya, Genç MÜSİAD Genel Başkanım Yunus Furkan Akbal’a, Çanakkale Başkanım Şerif Mutlu’ya ve katılan öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Geziye katılım sağlayan öğrenciler de duydukları memnuniyeti belirterek başkanlara teşekkür ettiler​.

Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.