SON DAKİKA
Hava Durumu

Deniz; “VEKİLLERİMİZLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ”

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve Meclis Başkanı Birol Çetin başkanlığındaki Ticaret Borsası Heyeti, AK Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nu ziyaret ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 22.12.2022 16:34
Haber Güncellenme Tarihi: 22.12.2022 16:34
https://www.kaleninsesi.com
Deniz; “VEKİLLERİMİZLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ”

Vekillerle, Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir araya gelen heyette Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin, Meclis Kâtip Üye Recep Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aslı Akgül, Yönetim Kurulu Sayman Üye Ergin Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Pehlivan, Ruhi Badem ve Ali Atak, Meclis Üyeleri Anıl Kahrıman, Ahmet Uzun, Mehmet Tosun, Nazmi Tok,Sinan Yücel, Şevket Yalçıntekin, TOBB Çanakkale Akademik Danışmanı Prof.Dr. Selahattin Kanten, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Orçun Oktay ve Genel Sekreter Sevcan Elver yer aldı.

AK Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve Meclis Başkanı Birol Çetin’in başkanlığındaki ÇTB Heyetinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirirken Borsa Meclisi’nin yeni döneminin Çanakkale’ye hayırlar getirmesini temenni ettiler.

“Ticaret Borsası olarak vekillerimizle sürekli işbirliği içinde olacağız”

ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, resmi ziyaret programına ilişkin olarak; “AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sn. Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekilimiz Sn. Jülide İskenderoğlu’nu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bizleri ağırladılar. Meclis Üyelerimiz ile birlikte yeni dönem Borsa Meclisini tanıtarak, tarım-hayvancılık sektörüne ilişkin konularda verimli bir görüşme gerçekleştirdik ” dedi.

Ortak akıl ve işbirliği çerçevesinde Şehrin faydasına yönelik çalışmalar gerçekleştireceklerini belirten Borsa Başkanı Abdullah Deniz, “Yeni dönemimizde de Çanakkale’miz ve üyelerimiz adına gerçekleştireceğimiz proje ve çalışmalarda Sayın Vekillerimizin destekleri ve işbirlikleri ile çalışmaktan onur ve mutluluk duyacağız ”ifadelerini kullandı.  Başkan Deniz son olarak; AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na güzel temennileri ve nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

“Birlik-beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Meclis Başkanı Birol Çetin ise; “Ankara programlarımız kapsamında göreve yeni gelen Meclis Üyelerimiz ile birlikte Milletvekillerimizle bir araya gelerek, kendilerini tanıtmak ve fikir alışverişinde bulunmak istedik. Yeni dönemde gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Çanakkale ortak paydasında, birlik ve beraberlik içinde önümüzdeki dönemi en verimli şekilde değerlendirme vurgusunda bulunduk. ÇTB Meclisi olarak Sayın Vekillerimize nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.