SON DAKİKA
Hava Durumu

Deniz; “Hepimizin amacı ortak”

Kurum müdürleri, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette bir şehirde yer alan kurum kuruluşların birlikte uyum içerisinde çalışmasının önemine değinen Başkan Deniz, “Hepimizin amacı ortak” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 13.12.2022 15:36
Haber Güncellenme Tarihi: 13.12.2022 15:36
https://www.kaleninsesi.com
Deniz; “Hepimizin amacı ortak”

Çanakkale Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hilmi Ercan, Çanakkale Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ, İl Müdür Yardımcıları Mehmet Sezer ve Latif Candan, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Halil İbrahim Büyükgaga, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mustafa Nazlım, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü V. Seydi Ali Doyuk ve İŞKUR Çanakkale İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Çanakkale Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ ve Şube Müdürleri, Çanakkale SGK İl Müdürü Hilmi Ercan ve İŞKUR Çanakkale İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz nezdinde tüm Yönetimine yeni döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar dilediler.

Bir şehirde yer alan kurum kuruluşların birlikte uyum içerisinde çalışmasının önemine değinen Başkan Deniz, “Hepimizin amacı ortak. Şehrimiz ne kadar adından söz ettirir, ne kadar iyi yerlere gelirse bizler o kadar mutlu oluruz. Bu doğrultuda hepimiz mensubu olduğumuz kurumlarda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Fakat bu tek başına yeterli değil. Kendi içimizde olduğumuz kadar kurum kuruluşlar arasında da uyumu yakalamalı birlikte hareket etmeliyiz.” dedi.

Ziyarette ayrıca İlin tarımsal ekonomisi, Kırsal kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında Ekonomik yatırımlar ve Kırsal Ekonomik Altyapı yatırımları Hibe Başvuruları, SGK ve İŞKUR Destekleri ayrıca güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretleri için Kurum Müdürlerinin hepsine ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Abdullah Deniz, “Dün olduğu gibi bundan sonra da İlimizin önemli paydaşları olarak Çanakkale’ye hep birlikte güzel çalışmalar kazandırabilmenin çabasında olacağız” dedi.  

Sevilay Koç

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.