SON DAKİKA
Hava Durumu

Başkan Yavaş; “Şiddetle kınıyorum”

AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş, CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın meclis toplantısında AK Partili üyelere karşı sergilediği üslup ve tavrını şiddetle kınadı. Başkan Yavaş; “Şehrimize değer katacak hizmetler için teşekkür etmek yerine niye görmezden gelmeyi, olayı geçiştirmeyi ve umursamaz bir tavır takınmayı seçiyorsunuz çok merak ediyorum” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 06.09.2022 14:31
Haber Güncellenme Tarihi: 06.09.2022 14:31
https://www.kaleninsesi.com
Başkan Yavaş; “Şiddetle kınıyorum”

CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, meclis toplantısında AK Partili üyelere karşı sergilediği üslup ve tavırları nedeniyle tepki topluyor. AK Parti Belediye Meclisi Grubu, son meclis toplantısına katılmayarak CHP’li Gökhan’ı protesto etti. AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş yaptığı açıklamada, belediye başkanına hiç yakışmayan bir davranış şekli ve üslup sergileyen CHP’li Ülgür Gökhan’ı şiddetle kınadı. Başkan Yavaş; “01.09.2022 tarihinde yapılan Belediye Meclis Toplantısında konusu geçen 4. köprü ile alakalı olarak Merkez İlçe Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’a şunu sormak istiyorum. Vaatlerinizin arasına alıp belediyeden bütçe ayırdığınız, 3 yıldan beridir de ha yaptık ha yapıyoruz ha yapacağız deyip yılan hikayesine çevirdiğiniz 4. köprünün yapım işinin içinden bir türlü çıkamadığınız gibi üstüne AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan’ın kıymetli ve ciddi destekleriyle Sarıçay’ın ıslahı ve 4. köprünün yapılacağı müjdesini aldığımız, şehrimize değer katacak bu hizmetler için siyaseti bir kenara bırakıp teşekkür etmek yerine niye görmezden gelmeyi, olayı geçiştirmeyi ve umursamaz bir tavır takınmayı seçiyorsunuz çok merak ediyorum. Hangi parti olursa olsun ortak amacımız bu şehre ve bu şehrin halkına hizmet etmekse eğer şehrimize değer katacak önemli ve güzel işleri de takdir etmeyi bilip teşekkür etmek sizin öncelikle insanlığınıza sonra da başkanlığınıza yakışacak en güzel davranış şekli olacaktır” dedi.

“Siyasi görüşlerimiz farklı olsa da amacımız Çanakkale’mize ve halkımıza en iyi şekilde hizmet etmektir” diyen Başkan Aynur Tuna Yavaş; “Bu noktada gerektiğinde siyaseti bir kenara bırakıp bu ortak amaç etrafında şehrimiz ve halkımız için elimizi taşın altına koyarak hareket edebilmeyi bilmemiz gerekiyor. Çok uzun zamandır çözüm bekleyen bu iki sorun nihayet ki AK PARTİ Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan’ın katkılarıyla çözüme kavuşacak. Belediye meclis toplantısında ki tartışmaların da Çanakkale’mizin daha iyi daha güzel daha yaşanılır bir şehir olması minvalinde olması gerekirken sizin sergilediğiniz tavır ve üslup, çözüme kavuşturulan ve artık çok şükür ki sorun olmaktan çıkmış 2 önemli konuyu ısrarla görmezden gelmeniz ve umursamaz bir tavır takınmanız barışın kenti dediğiniz belediye başkanına hiç yakışmadığı gibi davranış şekliniz ve üslubunuzu da şiddetle kınıyorum” şeklinde konuştu.

Havva Portakal

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.