SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Basın sektörünün talepleri ele alındı (23.06.2022)

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile TGF Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Kaleninsesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlker Ülker, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı makamında ziyaret etti.
Haber Giriş Tarihi: 23.06.2022 11:56

Haber Güncellenme Tarihi: 23.06.2022 12:09

kaleninsesi.com

TBMM Genel Kurulu’nda görüşülen kanun teklifi için Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulunan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile TGF Yönetim Kurulu Üyesi İlker Ülker, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile görüştü. Basın sektöründe yaşanan gelişmelerin yanı sıra sorunlarında görüşüldüğü ziyarette, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca federasyon çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi. Genel Başkan Yılmaz Karaca, gazetecileri yakından ilgilendiren konulara ilişkinde talep ve önerileri iletti. Ziyarette ayrıca basın ve sosyal medyaya ilişkin kanun teklifi de gündeme geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ise ziyaret nedeniyle TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile TGF Yönetim Kurulu Üyesi İlker Ülker’e teşekkür etti.

Öte yandan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile TGF Yönetim Kurulu Üyesi İlker Ülker, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ ve Başkan Yardımcısı Ayhan Gider’i de ziyaret etti. Basın sektörüne dair taleplerin iletildiği ziyarette, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Gürhan Kökçak

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar