SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Aydın adına bağışta bulundular (03.07.2021)

Çanakkale Barosu 35. Olağan Genel Kurulu’nda kıran kırana geçen seçimi kazanarak başkanlığı kazanan Av. Soner Aydın’a baro üyeleri tarafından gerçekleştirilen tebrik ziyaretleri sürüyor.  Başkan Aydın’ı ziyaret eden Baro Avukatları kendisini tebrik ederek SMA hastası Ahmet Alp’e bağışta bulundular.
Haber Giriş Tarihi: 03.07.2021 16:24
https://www.kaleninsesi.com
kapak resmi

Çanakkale Barosu 35. Olağan Genel Kurulunun ardından Baro Başkanı olarak seçilen Av. Soner Aydın’a meslektaşlarından tebrik ziyaretleri devam ediyor. Bir grup Baro üyesi gerçekleştirdikleri ziyarette anlamlı bir etkinlikte bulundular ve çağrı yaptılar. Av. Ali Furkan Oğuz, Av. Bihter Bilir Izmırlı, Av. Demet Temel Özcan, Av. Didem Okuk Sarıkaya, Av. Ezgi Deniz Çalışal, Av. Salih Sarper Dinler ve Av. Soner Tunalı, yeni Baro Başkanı Aydın adına SMA Tip-1 hastası Ahmet Alp’e bağışta bulundular.  Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Ali Furkan Oğuz; “Baromuz 35. Olağan Genel Kurulu ile Çanakkale Baromuz Başkanlığına seçilen üstadımız Av. Soner Aydın’ı ziyaret ettik ve tebrik ettik. Adına SMA hastası küçük Ahmet Alp için bağışta bulunduk. Çanakkale Biga Kemerli Ahmet Alp için siz de destek olabilirsiniz. Tedavisi için 2.132.000,00 Euro gerekiyor. Şu an ancak yüzde 47’si karşılandı ve zaman daralıyor. Ahmet Alp’e nefes olalım” dedi.

Teşekkür etti

Baro Başkanı Av. Soner Aydın ise ziyaret ve bağıştan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Değerli meslektaşlarım Av. Ali Furkan Oğuz, Av. Bihter Bilir Izmırlı, Av. Demet Temel Özcan, Av. Didem Okuk Sarıkaya, Av. Ezgi Deniz Çalışal, Av. Salih Sarper Dinler ve Av. Soner Tunalı'ya bu anlamlı ziyaretleri ve adıma bağışta bulundukları SMA Tip 1 hastası Ahmet Alp’e destekleri nedeniyle çok teşekkür ederim.” dedi.

Enishan Keskin

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar