SON DAKİKA
Hava Durumu

Biga TSO’da görev dağılımı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası meslek komitelerinde görev dağılımı yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 17.11.2022 16:53
Haber Güncellenme Tarihi: 17.11.2022 16:53
https://www.kaleninsesi.com
Biga TSO’da görev dağılımı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri Seçimi, 12 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirildi. Seçilen Meslek Komiteleri, 17 Kasım 2022 tarihinde ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı. Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan da komite toplantılarına katılarak komite üyeleri, başkan yardımcıları ve komite başkanlarını tebrik edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Biga TSO’da 2022-226 döneminde görev yapacak Meslek Komitelerinin başkan, başkan yardımcıları ve üyeleri şu isimlerden oluştu;

1.Meslek Komitesi: Gıda Maddeleri İmalatı

Komite Başkanı: Beyhan Var

Komite Başkan Yardımcısı: Emre Birer

Komite Üyeleri: Erhan Baş, Murat Karademir, Fatih Turan

2.Meslek Komitesi: Diğer İmalat Sanayi ve Madencilik

Komite Başkanı: Ali Aydın

Komite Başkan Yardımcısı: Erhan Yaşar

Komite Üyeleri: Şadan Doğan, Tevfik Başarır, Erol Şener, Metin Mutlu, Murat Çakıroğulları

3.Meslek Komitesi: İnşaat, İnşaat Malzemeleri Ticareti ve Mühendislik Hizmetleri

Komite Başkanı: Levent Şahin

Komite Başkan Yardımcısı: Erol Kaya

Komite Üyeleri: Cihan Ertaş, Süleyman Süle, Görkem Deniz, , Kenan Polat, Erdem Aşırok

4.Meslek Komitesi: Gıda Maddeleri Toptan ve Perakende Ticareti

Komite Başkanı: Utku Çetin

Komite Başkan Yardımcısı: Semih Kırbaç

Komite Üyeleri: Sedat Özer, Ümit Ozan Kurak, Saim Bakar, Metin Altındiş, Batuhan Kurt

5.Meslek Komitesi: Tarım, Hayvancılık Ürünleri Toptan ve Perakende Ticareti

Komite Başkanı: Erhan Bitirim

Komite Başkan Yardımcısı: Eray Özdamar

Komite Üyeleri: Mehmet Ali Çimen, Özgür Yılmaz, Oğuz Yavuzaslan, Eren Kısacık, Süleyman Galata

6.Meslek Komitesi: Motorlu Araçlar ve Yedekleri, Akaryakıt Ticareti ve Ulaştırma

Komite Başkanı: Mustafa Bıyıklı

Komite Başkan Yardımcısı: Mehmet Sert

Komite Üyeleri: Hakan Akın, Ümit Alşan, Serdinç Gündüz, Hüseyin Başlı, Mehmet Ali Kurt

7.Meslek Komitesi: Konfeksiyon ve Tekstil Ürünleri Ticareti

Komite Başkanı: İrfan Çınar

Komite Başkan Yardımcısı: Ezel Dişli

Komite Üyeleri: Jale Kırbaş, Didem Yavaşça, Osman Çolaklar

8.Meslek Komitesi: Dayanıklı Tüketim Malları, Mobilya ve Elektrikli Ev Aletleri Ticareti

Komite Başkanı: Hüseyin Keçeci

Komite Başkan Yardımcısı: İbrahim Karakuş

Komite Üyeleri: Melih Akyıl, Hüseyin Erdoğan, İlknur Eren

9.Meslek Komitesi: Konaklama, Lokanta, Finans, Sigorta ve Diğer Hizmetler

Komite Başkanı: İlker Çiftçi

Komite Başkan Yardımcısı: Çağdaş Bağmeşli

Komite Üyeleri: Sedat Çakır, Ergin Sezen, Bülent Canberk Tarhan, Gökhan Ergin, Aydın Işık

Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.