SON DAKİKA
Hava Durumu

Öğrenci Kongresi düzenlenecek (27.07.2022)

Trakya Üniversiteler Birliği 6. Lisansüstü Öğrenci Kongresi, ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Haber Giriş Tarihi: 27.07.2022 12:44
Haber Güncellenme Tarihi: 27.07.2022 12:44
https://www.kaleninsesi.com
Öğrenci Kongresi düzenlenecek (27.07.2022)

Trakya Üniversiteler Birliği 6. Lisansüstü Öğrenci Kongresi, 17-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ev sahipliğinde Çanakkale'de gerçekleştirilecek. Kongre ile; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimleri alanlarında araştırma yapan lisansüstü öğrencileri bir araya getirmek, farklı üniversitelerdeki öğrenciler arasındaki etkileşimi artırmak, yeni kavram ve teorilerin tartışılmasını sağlanması amaçlanıyor. Lisansüstü eğitimde güncel konularının tartışılıp ve alanla ilgili araştırma yapan öğrencilerin çalışmalarını paylaşacağı Lisansüstü Öğrenci Kongresinin, lisansüstü öğrenciler arasında sinerji oluşturmanın yanında genç araştırmacıları da motive edici yanı önemli kabul ediliyor.

2016 yılından beri her yıl Trakya Üniversiteler Birliği üyesi bir üniversite ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan Lisansüstü Öğrenci Kongresi bu yıl da farklı disiplinlere katkı sağlayan öğrencileri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde bir araya getirecek. Kongre ve önemli tarihler hakkında bilgi almak için http://tublok.com adresi ziyaret edilebilir.

Polat Portakal

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.