istanbul escort

Yeni Yönetimden Vali’ye Ziyaret 03.11.2019

02 Kasım 2019 16:02
Yeni Yönetimden Vali’ye Ziyaret 03.11.2019

Vali Orhan Tavlı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Çanakkale Körfez Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleri Alp Sezek, İlhami Gezici, İkbal Akça, Kenan Türkyılmaz, Fatih Ergün ve ofis personeli Zeki Tolu’yu kabul etti.

Vali Orhan Tavlı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Çanakkale Körfez Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale’nin sahip olduğu tarihi, doğal ve turistik zenginliklerin ele alındığı ziyarette, Çanakkale’nin turizm potansiyelinin yükseltilmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

 Ziyarette ayrıca, Troya Müzesi’nin Çanakkale turizmine sağladığı katkılar ile Çanakkale’nin ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlayacak Hms Majestic Gemisi batığının dalış turizmine kazandırılması,  2023’te Çanakkale’de gerçekleştirilmesi planlanan uluslararası sualtı ve dalış fuarı çalışmaları, Kruvaziyer turizmi ve Çanakkale’nin doğal güzellikleri ile tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı için kurulacak Çanakkale Destinasyon Yönetimi ile Markalaşıyor projesinin Çanakkale turizmine ve ekonomisine sağlayacağı katkılar üzerinde duruldu.

Yapılan değerlendirmenin ardından Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Çanakkale Körfez Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, turizme verdiği destekten dolayı Vali Orhan Tavlı ’ya teşekkür ettiler.

TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Yeni Yönetimi’ne “Hayırlı Olsun” temennisinde bulunan Vali Orhan Tavlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

HAVVA PORTAKAL

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler