YENİ YÖNETİMDEN, TAVLI’YA ZİYARET

08 Ağustos 2018 17:22
YENİ YÖNETİMDEN, TAVLI’YA ZİYARET

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Çanakkale -Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Üyeler Öztürk Turhan, Ramazan Altuntaş, Kenan Türkyılmaz, TÜRSAB Denetim Görevlisi Zeki Tolu, Ofis Sorumlusu Burcu Tunalı, Vali Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Vali Orhan Tavlı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Çanakkale -Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek sohbet etti.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Çanakkale -Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik tarafından TÜRSAB’ın İş ve işlemleri, çalışma alanları ve etkinlikleri   ile TÜRSAB tarafından 2018 Troya yılında Çanakkale ve Troya’nın ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlayan faaliyetleri ve projeleri hakkında, Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verdi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Çanakkale -Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetimine “Hayırlı Olsun” temennisinde bulunan Vali Orhan Tavlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. NİHAL İLHAN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle